Huawei markasının geleceği nasıl olur?

Plant4

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Huawei ambargo sonucunda Android ve Google servislerinden mahrum kalmıştı. Bunun üzerine Huawei'de kendine ait olan HarmonyOS işletim sistemini kullanmaya başladı ve gördüğüm kadarıyla oldukça stabil çalışan bir sistem. Ancak tabii ki Android ve Google servisleri yüzünden insanların artık ilk tercihi olamayan bir marka, gördüğüm kadarıyla da zor günler geçiriyorlar. Sizce Huawei markasının geleceği nasıl olur?

CArLxBugY

Zettapat
Makaleler
94
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:
Ryzen 5 5500 (PBO +200 MHz, CO -20)

RAM:
Patriot Viper Steel 4000-19 2x8 DDR4 (@4133 MHz CL16 1.6V)

Anakart:
MSI MPG B550 Gaming Plus

PSU:
MSI MPG A650GF 80+ Gold Tam Modüler

Kasa:
Lian Li Lancool II Mesh RGB

Mouse:
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed

Kulaklık:
Logitech G PRO 2nd Gen

SSD:
XPG SX8100 512 GB

SSD 2:
Kioxia Exceria G2 1 TB

Klavye:
Trust GXT 830 RW Avonn

Monitör:
LG W2242S ama değişecek.

Ekran kartı:
GT 710
Bana kalırsa Huawei'nin hâlâ ayakta durabilmesi, onun iyi bir firma olduğunu kanıtlar nitelikte. Üstelik çıkardığı amiral gemisi cihazlar, bu denli büyük bir eksiye rağmen hâlâ yurt dışında rağbet görüyor. Akıllı saatlerindeki sağlıkla alakalı verilerin tutarlılığı ve doğruluğu da diğer akıllı saat üreticilerine göre önde. TR'deki yeri kötü tabii, orası ayrı. Bu arada Google Play servislerini harici olarak yüklemek mümkün diye biliyorum.

Kısacası Huawei'nin geleceği parlak. Huawei gibi Android grubundan ayrılmayanların ömrü kısa diye düşünüyorum.

Evil Belief

Hectopat
Makaleler
4
Sadece Çin içerisinde satsa bile yeter zaten kendilerine. Gelecekte uzun bir süre daha var olmaya devam edecek bir marka. Ben telefonlarını tercih etmem. Laptop'ları iyi ama.

Yeni konular

Yukarı