Huawei Mate 10 Lite telefon ekranı çatladı

Sleipnir

Decapat
Daha fazla  
Selam, telefonumun sağ alt tarafı çatladı. Dokunmatik sorunu yok. Direkt kulaklık şarj aleti alınan yerlere götürsem yaptırsam sorun olur mu kaça patlar?

Telefon markam: Huawei Mate 10 Lite.

Eğer LCD panelde sorun yok, sadece camda çatlak var ise sadece dokunmatik paneli değiştirmenizi tavsiye ederim. Hem daha uyguna yapılıyor hem de LCD panel orijinal kalıyor. Özellikle üzerinde iPhone hafıza değişimi gibi ibareler yer alan dükkanlara sormanızı tavsiye ederim. Genelde bu tip teknik işlemleri yapan yerlerin camında bu tip ibareler görürsünüz.

Yakın zamanda Tekirdağ'da aynı model cihaza bu işlem karşılığında 300TL istemişlerdi.

Eğer LCD panelde sorun yok, sadece camda çatlak var ise sadece dokunmatik paneli değiştirmenizi tavsiye ederim. Hem daha uyguna yapılıyor hem de LCD panel orijinal kalıyor. Özellikle üzerinde iPhone hafıza değişimi gibi ibareler yer alan dükkanlara sormanızı tavsiye ederim. Genelde bu tip teknik işlemleri yapan yerlerin camında bu tip ibareler görürsünüz.

Yakın zamanda Tekirdağ'da aynı model cihaza bu işlem karşılığında 300TL istemişlerdi.
Ön camı kırıldı diye düşünüyorum çünkü dokunmatiğinde herhangibir sorun yok kırık tarafın da dokunmatik algılıyor .
O yüzden sadece ön camı değiştirsem yeter diye düşünüyorum.
Huawei Mate 10 Lite Ön Cam Değişimi - 129 TL - Tamir Dünyası LTD.1 Haz 2022 .
İnternete böyle gözüküyor .

Ön camı kırıldı diye düşünüyorum çünkü dokunmatiğinde herhangibir sorun yok kırık tarafın da dokunmatik algılıyor .
O yüzden sadece ön camı değiştirsem yeter diye düşünüyorum.
Huawei Mate 10 Lite Ön Cam Değişimi - 129 TL - Tamir Dünyası LTD.1 Haz 2022 .
İnternete böyle gözüküyor .
Açıkçası o kadar uyguna yapacaklarını pek düşünmüyorum. Muhtemelen şuan parça maliyeti o civardadır. Lakin ben komple ekran değişimi yerine camını sadece değiştirmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı