Huawei Mate 10 Pro Nasıldır?

Cpt Yolo

Kilopat
Daha fazla  
Uzun ömürlü, teknolojinin gerisinde kalmayacak, 4-5 yıl boyunca yeni telefon arayışına çıkarmayacak bir telefon mudur?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi telefon ama o fiyatı hak etmiyor. Bu kadar süre gidebilecek bir model. Bu kadar kullanacağını pek sanmıyorum, bu kadar kullanacaksan IOS alman daha mantıklı. Mate 10 PRO modeli de bu kadar süre gidecektir, tabii senin kullanımına da bağlı.

@BERWAR Uzun omur denildigi zaman neden hala iOS oneriyorsunuz? Eskiden olsa cok haklisiniz ama gunumuzde bu tarzda bir cumle kurmak son derece yanlis. Hicbir bilgiye sahip olmayan bir insanin gozunde cok yanlis dusunceler belirir bu cumleler yuzunden.

Şu dönemde uzun ömür istiyorsan ios işletim sistemini tercih etmemeni öneririm mate 10 pro gayet kullanışlı bir cihaz.

@airboss Ne dedim Mate 10 PRO modeli de o kadar süre gidecektir, Android S3 zamanındaki gibi değil, ciddi anlamda bir yükseliş söz konusu. 2,5 yıldan fazla G2 kullandım, stabilite olarak bozulana kadar bile çok iyi durumdaydı. Bu süre kullanıcı deneyimine göre de şekillenecek bir durumdur. IOS platformunun uzun vadede Android ekosistemine göre bir adım önde olduğu aşikar, bu Android modellerinin uzun ömürlü olmadığı anlamına gelmiyor.

Ben iOS'un onde oldugunu falan dusunmuyorum. Eger ki senin tum cihazlarin Apple degilse iPhone'un sana sunmus oldugu bircok avantaji bastan cope atmis oluyorsun zaten. O yuzden soz konusu uzun vadede kullanilmak icin alinacak bir cihazsa bunu Android'ler de basarabilir. Hic kuskusuz gunumuzdeki ust seviye diye tabir ettigimiz cihazlarin minimum 3 yil omru var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı