Huawei Mate 20 Pro Nasıldır?

Kuzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Telefon almayı düşünüyorum ve bu telefon hakkındaki fikirlerinizi almak istedim. Telefon işlerinde çok iyi değilimdir. Bu telefonun bir rahatsız edecek sorunu olur mu iyi midir?

Gayet kaliteli bir model. Kamerası olsun, batarya performansı olsun... Huawei'nin en üst segment telefonlarından biri zaten.

Gayet kaliteli bir model. Kamerası olsun, batarya performansı olsun... Huawei'nin en üst segment telefonlarından biri zaten.
Fikriniz için teşekkürler. Bir de internette bakarken bir şey ile karşılaştım. Bazı yerlerde telefonun ekranında yeşil ışık sızması sorunu olduğunda dair yazılar okudum. Bu konuda bir bilgisi olan varsa ve beni aydınlatabilirseniz çok memnun olurum.

Arkadaşım 3 haftadır kullanıyorum ben Mate 20 Pro gerçekten muazzam. Bende ki BOE sorunsuz ekran olan modeli.
Ama düşünüyorsanız ölü fiyata satıyorum 6.500 TL'ye en son nakit verebilirim. Kredi kartına taksit de yapabilirim düşünürseniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı