Huawei Mate 10 vs Xiaomi Mi6 vs OnePlus 5 vs Meizu Pro 7

Bu fiyata en iyi seçenek kesinlikle Mate 10 bütçeyi sonuna kadar zorlayacaksan. XZ, Mi 6, Mi Note 3, S7 ve Mate 9 modelleri daha uygun fiyatlı modeller bunlara da bakabilirsin. Boyut olarak büyük elbette ama yine de kullanırsın. Videolara bakarak ele nasıl oturuyor görebilirsin.

Yakınınızda teşhir ürünü sergileyen mağaza yok mu?
Bu modellerin bulunduğunu düşünmüyorum.
Bu fiyata en iyi seçenek kesinlikle Mate 10 bütçeyi sonuna kadar zorlayacaksan. XZ, Mi 6, Mi Note 3, S7 ve Mate 9 modelleri daha uygun fiyatlı modeller bunlara da bakabilirsin. Boyut olarak büyük elbette ama yine de kullanırsın. Videolara bakarak ele nasıl oturuyor görebilirsin.
Bayağı video izledim ve kafa yordum. Fakat söylediğim gibi çok kararsızım. Mate 10'in nasıl olduğunu az çok anladım videolardan. Mate 10 gibi kamera kalitesine sahip, boyutları biraz daha küçük, işletim sistemi benzer bir model ne önerirsiniz?

Mate 10 lite Mi 6'dan daha mı üstün?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı