Huawei Mate 20 Lite EMUI 12 güncellemesi alacak mı?

Flixbeat

Centipat
Yer
Amerika
Daha fazla  
Telefonumdan düşük Samsung modelleri Android 12 güncellemesi alıyor benimki almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumdan düşük Samsung modelleri Android 12 güncellemesi alıyor benimki almıyor.
Ben de bekliyorum ama halâ listede yok. Bu sene tüm Mate 20 ler alıyor ama Lite yok. Sanırım kaldık biz böyle :/
Ben de bekliyorum ama halâ listede yok. Bu sene tüm Mate 20 ler alıyor ama Lite yok. Sanırım kaldık biz böyle :/
Çok da satan bir modeldi aslında ama belki globalde çok iş yapmamıştır lite sürümü. Kirin 710 lar alacak diye biliyordum.

Çok da satan bir modeldi aslında ama belki globalde çok iş yapmamıştır lite sürümü. Kirin 710 lar alacak diye biliyordum.
Mate 10 Lite hala da Huawei'in en çok satan telefonları arasında fakat ona da EMUI 9 bile vermediler. Lite cihazlara genellikle 1 yükseltme veren korkunç bir markadan söz ediyoruz.

Yani çokta hızlı benim arkadaşın samsung telefonu var bundan kötü kasıyor ama onda android 11 var bizde yok huawei alınmazmış en iyisi xiaomi çünkü hem güncelleme bol geliyor güncellemeler kesilince rom kuruluyor yani huawei çok kötü ya
Yazık günah ya kaç TL verdim buna dedemde bundan ucuz telefon var android 11 çalışırtırıyor
ya

Mate 10 Lite hala da Huawei'in en çok satan telefonları arasında fakat ona da EMUI 9 bile vermediler. Lite cihazlara genellikle 1 yükseltme veren korkunç bir markadan söz ediyoruz.
Güncelleme konusunda katılıyorum fakat ben halâ performansından çok memnunum. 0 gibi hala kullanıyorum. O konuda markayı seviyorum. Ama güncelleme konusunda haksızlık olduğu doğru.

Haklısınız Mate 10 Lite'nin hakkı Android 9 & EMUI 9'du ama maalesef ki vermediler. Fakat Mate 9/Mate 10/ Mate 10 Pro gibi cihazlar aldı. Keşke verseler şu an kullanıyorum çok güzel bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı