Huawei Mate 20 Lite Nereden alınmalı?

frostaqe

Hectopat
Arkadaşlar Türkcell mağazasına baktığımızda 2700TL gibi bir fiyat var. İnternet sitelerinde ise 2000-2300TL bandında. Önerdiğiniz bir site var mıdır? (Taksit seçeneği olan)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Hepsiburada.com dan P20 Lite satın almıştım. Hatta yakın zamanda bilgisayarımı da aynı siteden aldım. Satıcısının Hepsiburada olmasına dikkat ederek gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Eğer ticari bir kredi kartına sahipseniz 12 ay taksit seçeneğine kadar çıkabiliyorsunuz.

Ben Hepsiburada.com dan P20 Lite satın almıştım. Hatta yakın zamanda bilgisayarımı da aynı siteden aldım. Satıcısının Hepsiburada olmasına dikkat ederek gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Eğer ticari bir kredi kartına sahipseniz 12 ay taksit seçeneğine kadar çıkabiliyorsunuz.

Mesela attığın linkte satıcı "Bittibitiyor" olduğu için tercih etmemeliyim değil mi ?

Mesela attığın linkte satıcı "Bittibitiyor" olduğu için tercih etmemeliyim değil mi ?
Aslında edebilirsin ama ailenin internet alışverişine ön yargısı varsa ya da senin ön yargın varsa hepsiburada aynı ürünü 2500 TL fiyatıyla satıyor onu tercih edebilirsin. Ama Bittibitiyor olmasına rağmen hepsiburada.com aracılığı ile alacağından yine de pek bir sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum. Ben de bilgisayarımı başka bir satıcıdan almıştım. Bittibitiyor satıcısının araştırıp karar vermek daha mantıklı olur. Satıcının konumu daha önce verdiği hizmetleri araştırıp alabilirsin gönül rahatlığıyla.

Alışverişi gerçekleştirdikten sonra firma ile ilişkiniz büyük ölçüde kesiliyor. Gönderim sırasında hata yada kusurlu ürün gönderilmediği sürece artık muhatabınız servis olacağı için mağazanın puanına bakarak, mağaza yorumlarını okuyarak genel bir fikre sahip olunduktan sonra alışveriş yapmakta sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca aşağıdaki karşılaştırmayı da değerlendirin. Birbirlerine üstünlük sağladıkları ve gerilerinde kaldıkları özellekilerine göre değerlendirme yapılabilir.
redmi note 7 64 gb vs mate 20 lite

Tamamdır, teşekkürler.
Redmi Note 7'ye ve Mate 20 Lite'a baktım. Redmi Not 7 biraz daha üstün fakat 2 telefon için olumusz yorumlar can sıkıyor.
Çevremdeki insanlara sürekli telefon alıp duruyorum her ikisi de elime geçti, çok detaylı kurcalamasam hatta bu tarz şeylere diğer insanlar kadar önem vermiyor olsam da her hangi bir şikayet duymadım. Kriteriniz Türkiye garantisi ise bir çok firmaya bakarak bu kriterde en ucuzu hangisiyse alıp geçin.

Çevremdeki insanlara sürekli telefon alıp duruyorum her ikisi de elime geçti, çok detaylı kurcalamasam hatta bu tarz şeylere diğer insanlar kadar önem vermiyor olsam da her hangi bir şikayet duymadım. Kriteriniz Türkiye garantisi ise bir çok firmaya bakarak bu kriterde en ucuzu hangisiyse alıp geçin.

Teşekkür ederim, siz hangisini önerirsiniz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı