Huawei Mate 20 Lite Nereden alınmalı?

Çevremdeki insanlara sürekli telefon alıp duruyorum her ikisi de elime geçti, çok detaylı kurcalamasam hatta bu tarz şeylere diğer insanlar kadar önem vermiyor olsam da her hangi bir şikayet duymadım. Kriteriniz Türkiye garantisi ise bir çok firmaya bakarak bu kriterde en ucuzu hangisiyse alıp geçin.
Geçtiğimiz hafta 1785 TL fiyatı ile Türkiye garantili Redmi Note 7 aldım teyzeme.
Teşekkür ederim, siz hangisini önerirsiniz ?
Her ikisininde bulunduğu bir mağazaya gidip görsel olarak hangisi tatmin ediyorsa alın diyeceğim fakat kılıfsız telefon kullanılmadığı için aslında onun bile bir önemi yok.

Geçtiğimiz hafta 1785 TL fiyatı ile Türkiye garantili Redmi Note 7 aldım teyzeme.

Her ikisininde bulunduğu bir mağazaya gidip görsel olarak hangisi tatmin ediyorsa alın diyeceğim fakat kılıfsız telefon kullanılmadığı için aslında onun bile bir önemi yok.

Mesela satıcı Hepsiburada.com. Telefonda sıkıntı yaşadığımız zaman Hepsiburada.com'a mı göndericez telefonu ? Bilgin var mı ?

Verdiğiniz linkteki ürün Hepsiburada üzerinden satış yapan Alan Memnun Firması. Fiyatın hemen altında bu bilgi belirtiliyor. Satıcı Hepsiburada bile olsa daha önce deneyimlememiş olsam bile uygulanan prosedür tahmin ediyorum ki sorunun servise yollanarak çözülmesi şeklindedir. Yani satıcı satışı gerçekleştirdikten sonra etliye sütlüye pek karışmaz, servisten çıkacak sonuca göre ürünün yenisini yollama işlemi için servis firmaya yaptırım uyguluyordur diye düşünüyorum. Tabi servisten değişim kararı çıkmışsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı