Huawei Mate 20 Lite vs Xiaomi Mi 8 Lite

|.naVih

Kilopat
Yer
Orta Dünya
Daha fazla  
Meslek
Valar
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldık. Artılarını eksilerini söyleyebilir misiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum, bu telefonlara yakın başka telefon önerilerine de açığım.

Bence ikisi de iyi telefon ve birbirine yakın özellikteler. Mİ 8 Lite biraz kurcaladım ve bir arkadaşım kullanıyor memnun. Mate 20 Lite ile ikisi arasında kalıp, o zaman için 500 TL'lik fiyat farkından dolayı Mi 8 Lite düşünüp almıştı. Ben olsam Mate 20 Lite alırım. Ya da tasarım olarak hangisi hoşunuza giderse onu da kıyaslayabilirsiniz.
Yorumlarda daha güncel telefon tavsiyeleri olmuş. Redmi Note 7 aklıma gelmemişti. Diğerleri halen iyi telefon pişman etmez elbet ama bu daha iyi seçim olacaktır.

Son düzenleme:
O zaman Mi 8 Lite yerine Mate 20 Lite ve Redmi Note 7 arasında bir tercih yapacam. Çoğu kişi Redmi Note 7 önermiş nedenlerini biraz daha açıklayabilirmisiniz ?

Valla kardeş bana soracak olursan ben şahsen Mate 20 lite alırdım, daha bugün mağazaya gidip telefonu aldım. Eski bir telefonum vardı, bu Mate 20 lite geçince kendi kendime dedim ben önceden telefon mu kullanıyormuşum diye, harika bir telefon, tasarımı çok iyi, çok hızlı, kasası sağlam alüminyum, her şey den önce şarj çok iyi, kamera ya diyeceğim bir şey yok zaten, adamlar gerçekten telefon yapmışlar. Trump neden kudurduğu anlaşıldı adamlar çekemiyor Huawei. Yani tavsiyem Mate 20 Lite alman tabi karar senin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı