Xiaomi Mi 8 lite vs Huawei Mate 20 lite

Babaanneme Mi 8 Lite, arkadasima da Mate 20 Lite aldim. Bu yuzden sunu belirteyim:

Kameram olsun, performan da orta falan olsa olur diyorsaniz Mate 20 Lite.

Oyunumu da oynayayim Kamera da bir tik dusuk olsa da olur diyorsaniz Mi 8 Lite.

Ben Mi 8 Lite tarafindayim belirteyim :)

Mi 8 Lite kullanıp, telefonumu almadan önce 2 ay P20 Lite kullanan birisi olarak, hız olsun, mavi renginin mükemmelliği olsun, oyun performansı olsun kesinlikle ve kesinlikle Mi 8 Lite ancak kamera için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Pek tatmin edici değil P20 Lite'a nazaran. Belirteyim P20 Lite daha pahalı.

Mi 8 Lite alacaksanız bilmenizde fayda var. Şebeke sorunları var cihazda, özellikle ithalatçı garantili versiyonunda. Telefon durduk yere çekmeyebiliyor, mobil bağlantılarda sıkıntı olabiliyor. Misal aynı hattı kullanan arkadaşınızın telefonu full çekerken sizinki bir anda çekmeyebiliyor ya da mobil bağlantı kullanırken arkadaşınız yüksek hızla indirirken siz çok düşük hızlarla indirebiliyorsunuz. Ben bu sorunu yaşadıkdan sonra forumları bir araştırdım, aynı sorunu yaşayan çok fazla kullanıcı var. Bu sorunun dışında iyi bir telefon.

Mi 8 Lite alacaksanız bilmenizde fayda var. Şebeke sorunları var cihazda, özellikle ithalatçı garantili versiyonunda. Telefon durduk yere çekmeyebiliyor, mobil bağlantılarda sıkıntı olabiliyor. Misal aynı hattı kullanan arkadaşınızın telefonu full çekerken sizinki bir anda çekmeyebiliyor ya da mobil bağlantı kullanırken arkadaşınız yüksek hızla indirirken siz çok düşük hızlarla indirebiliyorsunuz. Ben bu sorunu yaşadıkdan sonra forumları bir araştırdım, aynı sorunu yaşayan çok fazla kullanıcı var. Bu sorunun dışında iyi bir telefon.
Ben yaşamıyorum 4 aydır.

Arada fiyat farkı var ikisi arasında ve şebeke sorunları var.

Kirin 710 ile Snapdragon 660 başabaş işlemciler normal kullanım ve oyunlarda farkı pek anlamazsanız ama testlerde Snapdragon 660 daha yüksek puanlar alıyor.

Eğer amacınız performans oyun ise Honor Play bakmanızı öneririm ve Redmi Note 7 bakılabilir şimdiye kadar şebeke sıkıntısı duymadım.

Şebeke sorunları yok cihazda. Kullanıyorum ve son güncelleme ile birlikte herhangi bir problem yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı