Huawei MateBook 13 alınır mı?

timucinc01

Hectopat
Arkadaşlar bana bir dizüstü bilgisayar lazım ve bunu buldum sizce iyi midir?
Bu bilgisayarda fazla oyun oynamam genel olarak oyun dışı işler için lazım.
Farklı önerileriniz varsa yazabilir misiniz?
Bilgisayar linki;

Arkadaşlar bana bir dizüstü bilgisayar lazım ve bunu buldum sizce iyi midir?
Bu bilgisayarda fazla oyun oynamam genel olarak oyun dışı işler için lazım.
Farklı önerileriniz varsa yazabilir misiniz?
Bilgisayar linki;
Oyun konusunu pek bilemeyeceğim ama yazılım için kullanan tanıdıklarım var, gayet memnunlar. İş konusunda gayet başarılı.

Ucuz bir Ultrabook istiyorsanız kesinlikle tavsiyem bu.

Yazın başında 5500 liraya almıştım, benimki i5 8. nesil işlemcili ve mx250 ekran kartlı 2019 sürüm. Gayet memnunum her türlü işimi görüyor, office programları, photoshop, after effects kullanıyorum hatta arada sırada CS:GO bile oynuyorum. Bir kere bile kasmadı şimdiye kadar. Ben de Macbook ve bunun arasında kalmıştım, bunu aldım ve hiç pişman olmadım. Almadan önce yerli, yabancı her türlü videoyu izledim, forumu okudum ve amd sürümünde bazı sıkıntılar olduğunu görmüştüm. Amd modeli alacaktım sonradan vazgeçtim. Alacaksan aynı fiyat bandında 2019 intel sürümünü al derim.

Yazın başında 5500 liraya almıştım, benimki i5 8. nesil işlemcili ve mx250 ekran kartlı 2019 sürüm. Gayet memnunum her türlü işimi görüyor, office programları, photoshop, after effects kullanıyorum hatta arada sırada CS:GO bile oynuyorum. Bir kere bile kasmadı şimdiye kadar. Ben de Macbook ve bunun arasında kalmıştım, bunu aldım ve hiç pişman olmadım. Almadan önce yerli, yabancı her türlü videoyu izledim, forumu okudum ve amd sürümünde bazı sıkıntılar olduğunu görmüştüm. Amd modeli alacaktım sonradan vazgeçtim. Alacaksan aynı fiyat bandında 2019 intel sürümünü al derim.
Hala kullanıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı