Huawei Matebook 14 2020 AMD iade edilip ne alınabilir?

Aynısı kendimde var Touchpad sorunu yaşamadım evdeyken hiç ışık sızması yaşamadım dışardayken bir kere güneş direk ekrana vururken görmek zor olmuştu telefonda olan şey. Şarj konusunda da hiç yaşamadım şahsen. Baya şanssızmışsınız hocam.

Ben aslında şanslı da değilim şanssız da değilim ortadayım ama ilk kez böyle kronik sorunlu bir ürün aldım sanırım, neyse sanırım değiştireceğim direkt umarım yenisinde hiçbir sorun yaşamam.

Ben aslında şanslı da değilim şanssız da değilim ortadayım ama ilk kez böyle kronik sorunlu bir ürün aldım sanırım, neyse sanırım değiştireceğim direkt umarım yenisinde hiçbir sorun yaşamam.
Bence öyle yap değiştir. Ürünü şahsen ben çok beğendim.
Hayırlı olsun bu arada. ^^

kasmaya başlayınca da yükseltir veya başka laptop alırsın hocam

Keşke o kadar kolay olsa. 😅

Ben CS:GO LoL'de oynayacaktım onu eklemeyi unutmuşum, Macbook açar oyunlarımı ama FPS 20 falan olur herhalde. :)

Pro serisi şart kısaca Macbook'lar için onlar da çok pahalı.
Hayırlı olsun bu arada. ^^

Teşekkür ederim. 😅

Bu sabah umarım sorun yaşamadan hemen değişimi yaparlar, beklemek istemiyorum.

Harici ekran kartli laptop öneririm.
Aman AMD APU Ve AMD Harici ekran kartli olmasin.
VAH Çekersiniz sonra
Önerim şudur:

Hocam ben de Matebook 14 almayı düşünüyorum, önerir misiniz ve iade ettikten sonraki gelişmeleri bildirirseniz gerçekten minnettar kalırım, teşekkürler.
Kendim kullanıyorum detaylı bir inceleme paylaşacağım ancak kısaca özetliyeyim.

Alırken korktuğum en çok iki husus vardı;
1- Klavye.
2- 3:2 en boy oranı.

3:2 en boy oranı hiç üzmedi açıkçası hatta 16:9'a baktığımda garip gelmeye başlıyor. Tek eksisi YouTube gibi yerlerde video izlerken aşağı ve yukarıda iki siyah çubuk olması ki bazıları bunu beğeniyor.

Klavyeye gelirsek 2015'te aldığım ve 2017'ye kadar kullandığım MacBook Air'ın klavyesinden çok çok daha iyi bir klavye deneyimi sundu bana.

Eğer tasarımla uğraşıyorsan bütçesinin en iyi UltraBook'larından biridir.

Oyun oynama gibi bir hayalin varsa çok üzer o bir gerçek.

Şu anlık bu kadar yazabildim detaylı inceleme yapacağım bence F/P bir ürün oyun oynamayacaksan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı