Huawei Matebook 14 2021 alınır mı?

Ön yargınız varsa bile araştırıp, şiddetle Macbook Air M1 almanızı öneririm.

Windows'ta yapabilip, bunda yapamayacağınız neredeyse hiçbir şey yok. Ben 2 kardeşime aldım ancak kendime almadım ve çok pişmanım. Şu an hem masaüstü hem laptop olarak Windows kullanıyorum. 9.000₺ iken kuzenlerime + kardeşlerime aldırıp kendime almadım -_-

Cidden, fan yok ses sıfır, ekran harika, klavye-touchpad vs. harika. Hoparlör kalitesi harika, şarj süresi rakipsiz harika. Yazılım evet alışılmış Windows'tan farklı ancak en fazla 1 aya buna da alışıyorsunuz.

Ekleme; hatta şu an 12.000₺ fiyatı ile kendimi zor tutuyorum almamak için. Lenovo 1135G7'li laptopumu satıp bununla devam etmeyi düşünüyorum ancak henüz bir aksiyon almadım.

Güzel cihaz hocam alınır. Ne için kullanacaksınız?
Ön yargınız varsa bile araştırıp, şiddetle Macbook Air M1 almanızı öneririm.

16 GB RAM tercihi ile çok iyi bir cihaz hocam. Depolama halledilebilir ekstra araçlar ile. Ama mutlaka 16 GB RAM tercih edilmeli. Arkadaş isterse Air almasını kesinlikle tavsiye ederim.

16 GB RAM tercihi ile çok iyi bir cihaz hocam. Depolama halledilebilir ekstra araçlar ile. Ama mutlaka 16 GB RAM tercih edilmeli. Arkadaş isterse Air almasını kesinlikle tavsiye ederim.
Alınma amacına göre 16GB RAM'e ihtiyaç olmayabilir. Çok spesifik bir 'iş' yapılma amacı ile zaten bu alınmaz bence diye düşünüyorum. 8K RAW düzenlenecekse zaten Matebook da bakılmaz, Air de 'bence' alınmaz. O yüzden en hesaplı olan modeli almak bana daha makul geliyor. Tüm web-office-içerik tüketimi vb. işler için yıllarca sorunsuz yetecektir.

Günlük kullanım için alınacaksa diğer üyelerin de dediği gibi MBA M1 seçeneğini ciddi düşünmenizi tavsiye ederim. Tam istediğiniz gibi gayet şık, hafif ve güzel pil ömrü sunar.

LoL falan gibi basit oyunlar harici oyun için pek iş görmez bu cihazlar.

Oyun cihazı olmasın, kolay taşınsın, arada ufak tefek oyun da oynarım diyorsan bu cihaza bir bak:

Son düzenleme:
@actanonverba @ulpian Ziraat Bankası için taksit yokmuş o yüzden sıkıntı maalesef. Ve arada bir oyun oynamak da isterim.
@Quantum9 Bilgisayar mühendisliği okuyorum, taşınabilirlik için laptop alacağım.
Umarım pişman olmazsın. Ben makine mezunuyum, dediğim gibi fiyatı bu kadar artmamışken almadığıma çok pişmanım. Çok kullandım ve deneyimledim, yani rakibi herhangi bir windows laptop yok gözümde. Ayrıca dahili hiçbir GPU ile düzgün oyun oynanmaz benim gözümde.

Geri
Yukarı