Huawei Matebook 14 5500U macOS nasıl kurulur?

wiken22

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Huawei Matebook 14 5500U işlemcili bilgisayarım var. Sanırım APU işlemcili bilgisayarlara Hackintosh kurulumu yapılmakta, ilk kez Hackintosh kurulumu yapacağım için üstatlardan yardım istiyorum. Uyumlu değilse Huawei 16 5800H CPU olanı alabilirim.

CPU: Ryzen 5500U
GPU: AMD RX Vega 7
RAM: 16 GB DDR4 3200
Wi-Fi: Realtek 8822CE Wireless LAN 802.11AC PCI-e NIC

Maalesef uyumlu değil, grafik hızlandırması hiçbir AMD mobil kartta çalışmaz. 10. nesil Intel'lerde kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu iki kaynağa dayanarak bu konuyu oluşturdum Naim bey

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu iki kaynağa dayanarak bu konuyu oluşturdum naim bey.

Evet, gerçekten de böyle bir proje varmış bilmiyordum. Lakin daha deneysel aşamada olduğu yazıyor. Gene de internette sanirsam birkaç tutorial var.

Evet, gerçekten de böyle bir proje varmış bilmiyordum. Lakin daha deneysel aşamada olduğu yazıyor. Gene de internette sanirsam birkaç tutorial var.

Kurulum konusunda yardımcı olursanız bilgisayarı temin edeceğim.

Açıkçası macbook air m2 almayı planlıyordum böyle olunca almama gerek kalmaz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yeni bir şey ve oturmadı daha. Biraz daha zaman ihtiyacı var. Laptop alcaksan max 10.nesil Intel CPU laptop alman gerekiyor ve Intel öneririm laptop için. Bütçe varsa Macbook daha iyi elbette.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Monster Huma H4 v3 serisi uygun mudur 10 nesil işlemcisi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı