Huawei Matebook 14 alınır mı?

silverland

Decapat
Daha fazla  
Parasına değer mi sizce? Ön siparişle depozitoyu ödedim fakat dolar düşüşe geçti, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
MacBook'a o kadar para vermek yerine MateBook almak kesinlikle daha mantıklı.

Parasına değer mi sizce? Ön siparişle depozitoyu ödedim fakat dolar düşüşe geçti, ne yapmalıyım?
Dolar zaten şu an sapan etkisi yaratacak. 8,30'a düşmesi sizi yanıltmasın. Aniden 8,60 seviyelerini göreceğiz. Zaten bu bilgisayarlar güncel dolar kuru üzerinden sayılmıyor. 8,20 üzerinden satılsa çok daha yüksek fiyata sahip olur. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Rahat olun.

Dolar tekrar yükselecek gibi, yakın zamanda aynı bilgisayarı almayı düşünüyorum.

Dolar zaten şu an sapan etkisi yaratacak. 8, 30'a düşmesi sizi yanıltmasın. Aniden 8, 60 seviyelerini göreceğiz. Zaten bu bilgisayarlar güncel dolar kuru üzerinden sayılmıyor. 8, 20 üzerinden satılsa çok daha yüksek fiyata sahip olur. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Rahat olun.

Dolar şu an 8, 04 stoklar bitip yenilenince fiyatı ne olur merak ediyorum. Teşekkür ederim :)

ben de bunu almayı planlıyorum
genellikle yazılım ve dersler için kullanacağım ve yaza doğru kendimi geliştirmek için render,fotoshop gibi işler yapacağı iyi midir

Geri
Yukarı