Huawei Matebook 14 R5 alınır mı?

Bütçe
12000
Daha yeni M1 Air aldım ve çok memnunum ve Akakçe'ye falan da bakarsanız Apple Store'dan çok daha uyguna bulacaksınız birkaç yerde sizlere de tavsiye ederim.

Daha yeni M1 Air aldım ve çok memnunum ve Akakçe'ye falan da bakarsanız Apple Store'dan çok daha uyguna bulacaksınız birkaç yerde sizlere de tavsiye ederim.

Hocam 8 GB RAM yeter mi yetmez mi onu bilsem MacBook zaten mükemmel. 16 GB RAM'li modeli en ucuz 17bin TL yani imkansız almam.
8 ramli model 14bin tl.
5 sene götürmesi lazım yani 8 GB RAM bu sebeple çok mantıksız geliyor bana.

Windows cihaz almak fiyat konusundan her halukarda daha iyi Huawei markası bence yazılım için alınmaz gibi. Lenovo, Hp, Asus'un modellerine bakın derim ben.

Windows cihaz almak fiyat konusundan her halukarda daha iyi Huawei markası bence yazılım için alınmaz gibi. Lenovo, Hp, Asus'un modellerine bakın derim ben.
Neden alınmaz? Ben şu ana kadar kullanıp bir kere daha pişman olan görmedim. Elinize aldığınızda bile kaliteyi hissedebiliyorsunuz kasası çok güzel donanımı da fena değil sonuçta amaç oyun değil hafiflik, ergonomi ve kullanılabilirlik.

hocam peki niçin alınmaz yazılım için? Bilmediğimden soruyorum.
Lenovo thinkpadlere bakıyorum mesela,
Ramleri yükseltilebiliyor klavyeleri çok iyi ancak ekran kalitesi olarak bu modelin gerisinde ayrıca plastik kasa bu fiyattaki ürünleri.20 bin üstüne çıkınca çok iyi modelleri vs var ancak düşük bütçede pek yok gibi.
Neden alınmaz? Ben şu ana kadar kullanıp bir kere daha pişman olan görmedim. Elinize aldığınızda bile kaliteyi hissedebiliyorsunuz kasası çok güzel donanımı da fena değil sonuçta amaç oyun değil hafiflik, ergonomi ve kullanılabilirlik.
Hocam siz macbookdan bahsetmiyor musunuz? Ayrıca m1 macbook aldım demiştiniz sizce 8gb ram modeli (14 bin tl) değer mi bu tarz 16ramli ürünler varken daha ucuza

Yeni konular

Geri
Yukarı