Huawei Matebook 14 R7 alınır mı?

Olgun Pehlivan

Kilopat
Daha fazla  

Merhabalar, bu cihazı almak istiyorum. Yanında mouse ve çanta hediyesi de var fakat ışık sızması ve ses problemleri olduğunu gördüm birçok yerde. Bu model sanırsam Matebook 14 2020'den sonra Türkiye'ye geldi. Bu cihazda da aynı sorunlar var mı? Kullanan veya bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat bandında bence Ryzen 4000 işlemci içeren cihazları değerlendirmeyin bile. Cihazın sorunlarını bilmiyorum ama bu fiyattaki muadilleri arasında alabileceğiniz en uzun ömürlü laptop kesinlikle M1 çipli Macbook Air olucaktır. Eğer işletim sistemi kesinlikle Windows olsun diyorsanız Ryzen 5800U işlemcili HP Pavilion Aero veya Lenovo Thinkpad modelleri size daha iyi bir performans sunacaktır.

Bu fiyat bandında bence Ryzen 4000 işlemci içeren cihazları değerlendirmeyin bile. Cihazın sorunlarını bilmiyorum ama bu fiyattaki muadilleri arasında alabileceğiniz en uzun ömürlü laptop kesinlikle M1 çipli MacBook Air olacaktır. Eğer işletim sistemi kesinlikle Windows olsun diyorsanız Ryzen 5800U işlemcili HP Pavilion Aero veya Lenovo Thinkpad modelleri size daha iyi bir performans sunacaktır.

Dersler için Matlab indirmem lazım ama MacBook'ta çok zor lisans almadan, böyle uğraşmak istemiyorum açıkçası. Yoksa anında alacağım.

Dersler için Matlab indirmem lazım ama MacBook'ta çok zor lisans almadan, böyle uğraşmak istemiyorum açıkçası. Yoksa anında alacağım.
Benzer fiyatlarda Intel 1165G7 veya Ryzen 5800U işlemciye sahip cihazlar bulabilirsiniz. Hem işlemcisi hem de dahili grafik kartı eski olan bir cihazı bu fiyata almanıza gerek yok.

Karşılaştırma sitelerinde Ryzen 4800H önerdiğiniz Intel işlemciden daha iyi gibi geldi bana.
İki işlemci size benzer bir performans sunacaktır. H ve U serisi arasındaki en büyük fark işlemcinin kullandığı enerji. 5800U size bu performansı 15W ile verirken 4800H 45W kullanır. Bu sayede 5800U size çok daha iyi bir pil ömrü sunar.

Size önerim; https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2l5007jtx-p-HBCV00000QV06G?magaza=Hepsiburada

QHD ve 16:10 müthiş bir panele sahip. RAM ve SSD aynı ayrıca ikinci bir M.2 slotu var yani depolama yükseltilebilir. 5600H zaten 4800H etrafında tur atar ve çok iyi bir malzeme kalitesine sahip alüminyum kasası var.

Teşekkür ederim gerçekten aradığım gibi bir ürün, değerlendireceğim. Yüksek ihtimalle satın da alacağım, teşekkürler. :)
Size önerim; https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2l5007jtx-p-HBCV00000QV06G?magaza=Hepsiburada

QHD ve 16:10 müthiş bir panele sahip. RAM ve SSD aynı ayrıca ikinci bir M.2 slotu var yani depolama yükseltilebilir. 5600H zaten 4800H etrafında tur atar ve çok iyi bir malzeme kalitesine sahip alüminyum kasası var.

Modelin klavye aydınlatması ve Wi-Fi 6 var mı acaba? Bir bilginiz var mı?
Teşekkür ederim gerçekten aradığım gibi bir ürün, değerlendireceğim. Yüksek ihtimalle satın da alacağım, teşekkürler. :)

Modelin klavye aydınlatması ve Wi-Fi 6 var mı acaba? Bir bilginiz var mı?
İkisi de varmış.

QHD ve 16:10 müthiş bir panele sahip. Ram ve SSD aynı ayrıca ikinci bir M.2 slotu var yani depolama yükseltilebilir. 5600H zaten 4800H etrafında tur atar ve çok iyi bir malzeme kalitesine sahip alüminyum kasası var.
Sipariş ettim, çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı