Huawei Matebook 14 vs Lenovo Ideapad 5?

novanova

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabaaaaa asıl okulum için alacağım dizi falan da izlerim çok az oyun için de kullanabilirim sizce Huawei D14 Matebook mu yoksa Lenovo Ideapad 5 mi? Huawei için çok ses yapıyor diyorlar ama tasarım açısından dikkatimi o çekti. Kamerası bir eksi benim için ama pek sorun değil. Sadece canlı gördüğümde Lenovo'nun ekran kalitesi çok soluk geldi PC'den pek anlamam ama ekran kalitesine önem veriyorum kararsız kaldım bilen ya da kullanan birileri beni aydınlatırsa çok mutlu olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
d14 te kronik ısınma sıkıntısı ve bayağı bir fan sesi var diye biliyorum (pek çok şikayet görmüştüm bununla ilgili).
ben de öyle yorumlara çok denk geldim ya acaba oyun bilgisiyarından beklenen performansı mı bekliyorlar acaba diye düşünmedim değil ama genel bir sorun sanırım aklımı karıştırdı

ben de öyle yorumlara çok denk geldim ya acaba oyun bilgisiyarından beklenen performansı mı bekliyorlar acaba diye düşünmedim değil ama genel bir sorun sanırım aklımı karıştırdı
Yani sanırım basit işlerde bile sıkıntı yaşayanlar olmuş ısınma konusunda. Oyunda ısınması gayet normal ki zaten bu oyuna yönelik yapılmış bir laptop değil.

İdeapad 5'in 450 MX ekran kartlı versiyonu bence sizin işinizi görecektir. Hem taşınabilirlik kısmında iyi. Hem de oyun oynarken sorun çıkarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı