Huawei Matebook D16 vs Lenovo Ideapad 15 Pro

Hala kullanıyorum. Çerçeveler oldukça ince benim çok hoşuma gidiyor ancak şu an ölçebilecek durumda değilim. Klavyede aydınlatma var. Oyun performansı olarak çok bir şey beklemiyordum ama Sifu, Inscryiptioni Portal vs oynadım. Sıkıntı yaratmadı. Valorant yükleyip bir denedim onda da oynanabilir seviyedeydi ama pingli bir yerde olduğumdan çok deneme fırsatım olmadı.

Laptopda 1080P oyun oynarken veya video izlerken bulanıklaşma gibi bir sorun yaşadınız mı yoksa normal 1080P gibi miydi? Ayrıca en beğenmediğiniz tarafı ne? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Laptopda 1080P oyun oynarken veya video izlerken bulanıklaşma gibi bir sorun yaşadınız mı yoksa normal 1080P gibi miydi? Ayrıca en beğenmediğiniz tarafı ne? Şimdiden teşekkürler.
Masaüstü bilgisayar kullanıyorum, 27 inç ve 2k ekran olduğu için masaüstü bilgisayarımda 1080p videolar eski bilgisayarıma göre daha bulanık geliyordu gözüme. Ancak laptop ekranı daha küçük olduğundan muhtemelen, hiçbir bulanıklık hissi yaşamadım. O konuda memnunum. Yani çok ağır işler yaptığım söylenemez, çok fazla bu bilgisayarda oyun da oynamıyorum. Ama şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim. Her şeyinden memnunum açıkçası. Memnun olmadığım kısım yok diyebilirim istediğim her şeyi karşılıyor. Ha oyun performansı harici ekran kartı olmadığından dolayı çok iyi değil, ki bu da benim için pek sıkıntı değildi alırken. Oyun oynamak için almamıştım şahsen. Bir diğer memnun olmadığım kısım ise, şu ana kadar hep 1TB disk ve üstü hafızası olan bilgisayarlar kullandım, 512GB günümüz laptoplar için normal bir değer zaten ama benim alışkanlığım dışında olduğu için başta tereddütlüydüm ama çok bir şey de depolamadığım için hayli yetiyor. Sormak istediğiniz spesifik bir şey varsa cevaplamaya çalışırım.

Merhaba @aademirciogluu, 3-4 gün önce lenovo ideapad pro 5 aldım, fakat bir türlü internet hız düşüklüğü sorununu gideremedim, torrentten yaptığım indirmelerde hız düşüklüğü olmazken tarayıcı vb gibi uygulamalardan yaptığım downloadlarda inanılmaz bir download speed problemi yaşıyorum, kblar söz konusu, siz böyle bir durum yaşamış mıydınız ?

Geri
Yukarı