Huawei Matebook 14s 2023 alınır mı?

Bütçe
36000

Mogwaii

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi Sosyaller. Bu laptopu almak istiyorum. Oyun oynamam dizi film izlerim yeri gelir bilgisayardan çalışırım basit işler vs. ekran kalitesi benim için önemli. Bu laptopu önerir misiniz yoksa alternatifler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi Sosyaller. Bu laptopu almak istiyorum. Oyun oynamam dizi film izlerim yeri gelir bilgisayardan çalışırım basit işler vs. ekran kalitesi benim için önemli. Bu laptopu önerir misiniz yoksa alternatifler var mı?
Ben deneyimlemiştim gayet iyi bir laptop. Huawei'nin kendi sitesinden alırsanız yanında kulaklık, mouse ve uzatılmış garanti gibi hediyeler veriyor. Zaten Intel Iris graphics var yani ekran kalitesinin kötü değil.

MacBook tarafına yönelmeniz daha mantıklı olur kullanımınıza göre.

MacBook bana yeterli depolama alanı sanmıyor maalesef. 512 GB hafıza için de dünya para vermek bana pek mantıklı gelmiyor.

Ben deneyimlemiştim gayet iyi bir laptop. Huawei'nin kendi sitesinden alırsanız yanında kulaklık, mouse ve uzatılmış garanti gibi hediyeler veriyor. Zaten Intel ıris Graphics var yani ekran kalitesinin kötü değil.

Evet satın alırsam o şekilde yapacağım. Batarya performansı ve genel performansı nasıldı?

MacBook bana yeterli depolama alanı sanmıyor maalesef. 512 GB hafıza için de dünya para vermek bana pek mantıklı gelmiyor.

Evet satın alırsam o şekilde yapacağım. Batarya performansı ve genel performansı nasıldı?
Batarya performansını tam hatırlamıyorum. Genel performansı gayet iyiydi. Çoğu işinizi görür bence.

Intel Core i9 ve i7 13. Nesil kullanıyor zaten. O kadar zorlanacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı