Huawei Matebook D14 2023 alınır mı?

Evet ürünü aldım. Şarj konusunu test etmedim açıkçası. Ekran parlaklığını ortalama bir seviyede tutarak 3-4 saat kullandığımda bir problem yaşamadım. Ofis işlerini yaptığımdan performans olarak da bir değişiklik fark etmedim. Ne yazık ki D16 hakkında bir bilgim yok. Ben oyun işini GeForce NOW ile hallediyorum. O yüzden oyun performansı konusunda da bir şey söyleyemeyeceğim.

Hocam memnun musunuz acaba? Ben de aynı modeli almayı düşünüyorum da.

Merhabalar. Bu ürünü bende yeni aldım 3. günüm . Şarjı gayet iyi gidiyor ama tam bir ölçüm yapmadım. Malzeme kalitesi çok kaliteli dış görünüşü zarif Premium bir hissiyat veriyor . Kullanımı rahat. Klavyenin hissiyatı iyi ve sessiz. Fanlardan da neredeyse hiç ses gelmiyor. Eski laptopuma kıyasla ısınmıyor gibi Bunlar iyi yanları gelelim beğenmediğim veya eksik bulduğum yanlarına şarj olması süresi çok uzun. Yüzde 10 civarında şarja taktım şarjda kullanırken 2 2.5 saat oldu hala yüzde 93. Şarj kablosu da bence çok kısa. Klavyede aydınlatma yok buna çok şaşırdım. Parmak izi okuyucusu biraz garip ama bu gariplik windowsla mı alakalı bilemedim bazen hafifçe dokunsam hemen tanıyor bazen sağlam dokunmama rağmen tanınmadı deyip pin istiyor.

Bende D16 aldım soru sormak isteyen sorabilir.

Merhaba bilgisayarlar hakkında bilgim 0 öncelikle. Monster Huma ve Huawei arasında kalmıstım. Monster'ı cok kotulemısler. Huawei de ise D14 ve D 16 arasında fiyat farkı cok az. Hatta aynı sanırım. Sizce hangisi mantıklı.

Merhaba bilgisayarlar hakkında bilgim 0 öncelikle. Monster Huma ve Huawei arasında kalmıstım. Monster'ı cok kotulemısler. Huawei de ise D14 ve D 16 arasında fiyat farkı cok az. Hatta aynı sanırım. Sizce hangisi mantıklı.
Hocam işlemcileri vs farklı modelleri olabiliyor almak istediğiniz ürünlerin linkini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Hocam işlemcileri vs farklı modelleri olabiliyor almak istediğiniz ürünlerin linkini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Hocam forumda ikisini de kullanan var sizce hangi daha fp ürün birincisi d14 2023;

ikincisi d16 2024;

edit; ikisininde en iyi cpu, belleğini, ssdsini vs. seçtiğimiz durumda

Yeni konular

Geri
Yukarı