Elektronik Huawei Matebook 16 - 17.890 TL

Makaleler
1
Yer
Ankara
Huawei Matebook D16 modelinde nasıl bir sorun var?

Bunların hepsi sürücü sorunundan kaynaklanıyor. Bu cihazın 2 farklı modeli var. Birisi Realtek ses sürücülü model diğeri AMD ses sürücülü model. AMD sürücülü modellerde böyle hatalar var.

@PROTECTQ D serisinden daha üst seri bu.

Evet biliyorum hocam ama D serisinin arkasında durmadıkları için artık Huawei'den işkilleniyorum.

Bunların hepsi sürücü sorunundan kaynaklanıyor. Bu cihazın 2 farklı modeli var. Birisi Realtek ses sürücülü model diğeri AMD ses sürücülü model. AMD sürücülü modellerde böyle hatalar var.

Evet biliyorum hocam ama D serisinin arkasında durmadıkları için artık Huawei'den işkilleniyorum.
Kendi aldığınız Huawei MateBook D16’da sorun var diye tüm seri sorunlu gibi bir şey yok. Siz de garantiye göndermeyi deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Kendi aldığınız Huawei Matebook D16'da sorun var diye tüm seri sorunlu gibi bir şey yok. Satın alan kişilerin büyük birçoğunluğu sorunsuz bir şekilde cihazlarını kullanıyor. Siz de garantiye göndermeyi deneyebilirsiniz.

Benim açtığım konunun altındaki konulara bakabilirsiniz hepsini buraya yığarsam ceza yerim diye tahmin ediyorum.

Benim açtığım konunun altındaki konulara bakabilirsiniz hepsini buraya yığarsam ceza yerim diye tahmin ediyorum.

Benim sorunlarımın aynısı yaşadı bu arkadaş.

Benim sorunlarımın aynısı yaşadı bu arkadaş.
Tamam da seride genel bir sorun yok. Yakınlarım sorunsuz bir şekilde aynı cihazları kullanıyor. Bazen fabrika hatası cihazlar çıkabiliyor.

Tamam da seride genel bir sorun yok. Yakınlarım sorunsuz bir şekilde aynı cihazları kullanıyor. Bazen fabrika hatası cihazlar çıkabiliyor.

Hocam anlamadığınız nokta şu. Ses sürücü ile görüntü sürücüsü çakışıyor. Güncel görüntü sürücüsünü kurunca ses çok çok az geliyor. Eski sürücüyü kurunca da görüntü grileşiyor. Servisi aradığım zaman sorunun farkındayız dediler birkaç ay önce.

Bende ve birçok kişide sorunlu olan D16 modeli var ve buna çözüm bulunamıyor. Umarım bu cihazda da sorun yoktur.
Matebook 13 2021 modelini kullanıyorum, oldukça premium bir deneyim sunuyor. Muhtemelen daha güncel olan 16 modeli de en az 13 kadar iyidir. Matebook D serisi ile bi' hayli kalite farkı var.

Geri
Yukarı