Huawei Matebook D14 akıcı hissettirmiyor

Bu cihaza sahibim. W11 arayüzünde dolaşırken ya da işlem yaparken çok akıcı hissettirmiyor. Normal mi? Windows Update ile tüm her şeyi güncelledim.
D16 modelinin R5 4600H modelini kullanıyorum. Yazılımcıyım ve çok kötü değildi fakat 1 hafta önce format attım ve atmışken W11 deneyimleyeyim dedim ama cihaz baya ağırlaştı + akıcılığını kaybetti. W10'a dönmenizi tavsiye ederim. Bende öyle yapacağım çünkü.

D16 modelinin R5 4600H modelini kullanıyorum. Yazılımcıyım ve çok kötü değildi fakat 1 hafta önce format attım ve atmışken W11 deneyimleyeyim dedim ama cihaz baya ağırlaştı + akıcılığını kaybetti. W10'a dönmenizi tavsiye ederim. Bende öyle yapacağım çünkü.
W11'in arayüzü güzel fakat çok ağır dediğiniz gibi. W10 ve W11 arası çok fark var mıdır görünüş olarak?

W11'in arayüzü güzel fakat çok ağır dediğiniz gibi. W10 ve W11 arası çok fark var mıdır görünüş olarak?
Dediğiniz gibi ben de beğendim arayüzü ama gerçekten bilgisayarım aşırı ağırlaştı. 5-6 tane sekme olsa bile bilgisayarımda saliselik takılmalarla ilerliyor bu da göze çok batıyor. Görünüş olaraktan kastınızı anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı