Huawei Matebook D15 vs ASUS Vivobook 15

Bütçe
20000

Textilex

Femtopat

Şöyle 2 tane laptop buldum ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Eğer daha iyi bir model biliyorsanız daha iyi bir model önerebilir misiniz? En fazla 20 bine çıkabilirim. Laptopu Roblox, CS 1.6 vb. oynamak için kullanacağım genelde. (biliyorum bu oyunlar bilgisayarı yorabilir ama ailem oyuncu laptopu almak istemiyor bana)

Şöyle 2 tane laptop buldum ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Eğer daha iyi bir model biliyorsanız daha iyi bir model önerebilir misiniz? En fazla 20 bine çıkabilirim. Laptopu Roblox, CS 1.6 vb. oynamak için kullanacağım genelde. (biliyorum bu oyunlar bilgisayarı yorabilir ama ailem oyuncu laptopu almak istemiyor bana)

Hocam CS 1.6 oynatmayan laptop yok merak etmeyin :D

Hadi Roblox CS 1.6 oynarsın ama CS2 dahil zor oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 5 oynamasam da olur 6 defa bitirdim nasıl olsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir şey daha soracağım, bir tane oyun bilgisayarı buldum, önceden dediğim gibi oyun için kullanacağım, sizce bu bilgisayar yeterli mi? Ailemi ikna edebilirsem alabilirim muhtemelen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı