Huawei Matebook D15 vs Lenovo Legion Y540-15irh

Azeri123

Femtopat
Merhaba arkadaşlar butce dusuk, taksitle almayi planliyorum ve yalniz bu ikisi uygun butceme.
Unity3D veya Unreal Engine'de oyun yapmak olur mu bunlarla, olursa hangisi daha iyi?

Huawei Matebook D15
CPU-AMD Ryzen 5 4600h 6x3 GHz Turbo Boost 4 GHz.
GPU-AMD Radeon Vega 6 Graphics.
RAM-16 GB DDR4.
Ekran-60Hz

Lenovo Legion Y540-15irh
CPU-Intel Core i5-9300h 4X2.4 GHz Turbo Boost 4 GHz.
GPU-GTX 1650 4 GB.
RAM-8 GB DDR4.
Ekran-60 Hz.

Onceden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar butce dusuk, taksitle almayi planliyorum ve yalniz bu ikisi uygun butceme.
Unity3D veya Unreal Engine'de oyun yapmak olur mu bunlarla, olursa hangisi daha iyi?

Huawei Matebook D15
CPU-AMD Ryzen 5 4600h 6x3 GHz Turbo Boost 4 GHz.
GPU-AMD Radeon Vega 6 Graphics.
RAM-16 GB DDR4.
Ekran-60Hz

Lenovo Legion Y540-15irh
CPU-Intel Core i5-9300h 4X2.4 GHz Turbo Boost 4 GHz.
GPU-GTX 1650 4 GB.
RAM-8 GB DDR4.
EKRAN-60 Hz.

Onceden teşekkürler.

Biri Gaming diğeri iş bilgisayarı, oyun oynayacaksanız Legion öbür türlü Huawei.
Hocam manat cinsinden bütçe ve Azerbaycan'da satış yapan bir site söylerseniz oradan tavsiye yapabilirim.

Biri Gaming diğeri iş bilgisayarı, oyun oynayacaksanız Legion öbür türlü Huawei.
Hocam manat cinsinden bütçe ve Azerbaycan'da satış yapan bir site söylerseniz oradan tavsiye yapabilirim.
tesekkurler hocam. Oyun yapmak icin unity ve ya unrealda hangisi daha iyi?
Azeraycandan Irsadelectronics var en iyi tasit secenekleri orda ve oradan en fazla 2300 manat butce ile bunlari buldum:I
Ozur dilerim ismi yanlış olmus Huawei degil

Honor MagicBook Pro 16.1​

Bir bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak şöyle diyeyim eğer oyun geliştirmek için kullanacaksan senin için lenovo daha iyi olur. Çünkü ekran kartını yoğun olarak kullanacaksın ve GTX 1650 vega 6 dan çok daha iyi bir ekran kartı.

Bir bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak şöyle diyeyim eğer oyun geliştirmek için kullanacaksan senin için lenovo daha iyi olur. Çünkü ekran kartını yoğun olarak kullanacaksın ve GTX 1650 vega 6 dan çok daha iyi bir ekran kartı.
tesekkurler, lenovoda islemci cok da iyi degil ama ekran karti iyi ram 16 yaparim sorun degil.
Oyu gelistirirken hangisi daha uygun? iyi islemci zayif ekran karti yoksa daha zayif islemci s=daha guclu ekran karti

Teşekkürler hocam. Oyun yapmak için Unity veya Unreal'da hangisi daha iyi?
Azeraycandan Irsadelectronics var en iyi tasit secenekleri orada ve oradan en fazla 2300 manat butce ile bunlari buldum: I
Ozur dilerim ismi yanlış olmus Huawei degil

Honor MagicBook Pro 16.1​

Türkiye'de de önerdiğimiz bir model bu hocam. Çok güzel bir seçim bence.

irshad.az yazinca geliyor
Türkiye'de de önerdiğimiz bir model bu hocam. Çok güzel bir seçim bence.
orada faiz cok yuksek onu dusundum ama uygun olmuyo.
Tesekkurler her kese.Hangisi daha uygun oyun gelistirmek icin unreal yada unityde?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı