Huawei Matebook D15/ D14 vs Lenovo Ideapad

silverland

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, dışarıda kullanabileceğim genel olarak araştırmalarında not tutarken kullanacağım bir laptop arıyorum. Bu arada aşırı dizi/ film izlerim. Arada PS oyunları gibi (Adını bilmiyorum.) hikayeli oyunları oynamayı seviyorum.
Bu üçünden veya sizin önereceğiniz laptop nedir?

D 14 öneririm. Bataryası çok iyi. Klavye arka ışıklandırması var. Ekranı gerçekten çok iyi.
Taşımak için Matebook 13 çok mantıklı. 5000TL'ye alınabilecek bir Ultrabook.
Teşekkürler :') d14 mü iyidir 13 mü peki? Bilgisayarlardan hiç anlamıyorum mkdğağağs film/ dizi izlerken bir sorun yaşatır mı sizce?

Teşekkürler :') D14 mü iyidir 13 mü peki? Bilgisayarlardan hiç anlamıyorum mkdğağağs film/ dizi izlerken bir sorun yaşatır mı sizce?

Matebook 13 soğutma ve ekran kalitesi olarak daha iyidir. Matebook 13'de 2K IPS ekran vardır. D14'de 1080P IPS ekran vardır. İkisi de aynı işlemci ve ekran kartına sahiptir.

Hocam bu Laptop'u tavsiye etmem şahsen. İçinden matedock çıkmıyor bu modelde yani USB portu sıkıntısı çekebilirsiniz. RAM'i DDR3. tek avantajı ekranı 2K.

Hocam RAM DDR3 değil farklı bir yapıda. Benim aldığım model de dock çıktı.

Matebook 13 soğutma ve ekran kalitesi olarak daha iyidir. Matebook 13'de 2K IPS ekran vardır. D14'de 1080P IPS ekran vardır. İkisi de aynı işlemci ve ekran kartına sahiptir.

512 GB modelde Dock çıkıyor sadece.

Hocam RAM LPDDR3 modelini kullanıyor 2113MHz olarak kendi sayfasında belirtmişler.

Hocam bu laptop'u tavsiye etmem şahsen. İçinden MateDock çıkmıyor bu modelde yani USB portu sıkıntısı çekebilirsiniz. RAM'i DDR3. Tek avantajı ekranı 2K.

Bunu alacağına şunu al diyeceğiniz bir laptop çıkar mı

Geri
Yukarı