Huawei Matebook D16 alınır mı?

valorantda hangi ayarlada kac fps aliyorsunuz hocam ayrica ileri saatlerde kasma sorunu vs oluyor mu
Sanırım en yüksek ayarlarda oynuyorum 80-90 verir yani 100 falan rahat verir bence ama ben v-sync ile oynuyorum. Şimdiye kadar aralıksız en fazla 2-3 saat oynadım bir sorun olmadı. Şarjda değilken FPS düşüyor çünkü H tipi işlemci çok güç çekiyor yük altında diye kısıtlıyor performansı.

Sanırım en yüksek ayarlarda oynuyorum 80-90 verir yani 100 falan rahat verir bence ama ben v-sync ile oynuyorum. Şimdiye kadar aralıksız en fazla 2-3 saat oynadım bir sorun olmadı. Şarjda değilken FPS düşüyor çünkü H tipi işlemci çok güç çekiyor yük altında diye kısıtlıyor performansı.
hocam benden size tavsiye valoranti her zaman dusuk ayarlada oynayin
hocam rocket league denedinizmi hic

hocam benden size tavsiye valoranti her zaman dusuk ayarlada oynayin
hocam rocket league denedinizmi hic
Öyle çok rekabetçi takılmadığımdan oynatıyor şu an yüksek ayarda valorantı ya. Rocket valoranttan daha hafif bir oyun diye biliyorum çok fazla oynarım ama laptopta hiç denemedim. Ama oynatacağından şüphem yok ryzen 5 4600H testlerini izlediğimde GTA V i normal ayarda akıcı oynuyorlardı

Merhabalar, Huawei matebook D16 model laptop da Big data, machine learning veri analizi gibi işlerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir mi ?

Merhabalar, Huawei matebook D16 model laptop da Big data, machine learning veri analizi gibi işlerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir mi ?
Machine learning bazen ekran kartı desteğine ihtiyaç duyuyor diye biliyorum ama kulaktan dolma tamamen. Diğer ikisinin de işlemci gücüyle çalıştığını düşünüyorum. İşlemci ve bellek gücü gayet yerinde bir makine o konularda sıkıntı çıkarmayacağına eminim. Yine de bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa güzel olur

Geri
Yukarı