Huawei Matebook D16 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, ben de yaklaşık 1 aydır Huawei Matebook D16 16GB kullanıcısıyım. Pc kapalıyken bazen power tuşuna bastığımda pc tepki vermiyor 2. veya 3. basışımda açılıyor. Ama bu her zaman olmuyor bazen olduğu için dikkati mi çekti. Ayrıca tuşun tepki vermeyip 2-3. dokunuşumda açıldığı zaman hemen geri kapatıp tekrar tuşa basıp deniyorum fakat normal şekilde anında açılıyor bahsettiğim duyarsızlık olmuyor normal tepki veriyor.

Nadiren de olsa sizler de böyle bir aksaklık var mı acaba? veya bilmediğim bir şey mi var?

Merhaba arkadaşlar, ben de yaklaşık 1 aydır Huawei Matebook D16 16GB kullanıcısıyım. Pc kapalıyken bazen power tuşuna bastığımda pc tepki vermiyor 2. veya 3. basışımda açılıyor. Ama bu her zaman olmuyor bazen olduğu için dikkati mi çekti. Ayrıca tuşun tepki vermeyip 2-3. dokunuşumda açıldığı zaman hemen geri kapatıp tekrar tuşa basıp deniyorum fakat normal şekilde anında açılıyor bahsettiğim duyarsızlık olmuyor normal tepki veriyor.

Nadiren de olsa sizler de böyle bir aksaklık var mı acaba? veya bilmediğim bir şey mi var?
Ben hiç böyle sorun yaşamıyorum.
@Ömerrrrrr Hocam siz yaşadınız mı hiç ?

Ben hiç böyle sorun yaşamıyorum.
@Ömerrrrrr Hocam siz yaşadınız mı hiç ?
Ben hafif bastığımda bazen olmuyor ama şarjda değilken oluyor. Monster bilgisayarda şöyle bir şey vardı şarjda değilken 1 saniye kadar basılı tutmanız gerekiyordu. Belki onun gibi bir mantığı vardır belki de ben çok hafif basıyorumdur o anlarda ama hafif sert bastığımda direkt açılıyor bende

Ben hafif bastığımda bazen olmuyor ama şarjda değilken oluyor. Monster bilgisayarda şöyle bir şey vardı şarjda değilken 1 saniye kadar basılı tutmanız gerekiyordu. Belki onun gibi bir mantığı vardır belki de ben çok hafif basıyorumdur o anlarda ama hafif sert bastığımda direkt açılıyor bende
Hocam tam olarak bende de aynı durum var, siz söyledikten sonra bende pilde çalışırken hafif basılı tutarak denedim bir kaç kere hiç sorun olmadı. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, ben de yaklaşık 1 aydır Huawei Matebook D16 16 GB kullanıcısıyım. PC kapalıyken bazen Power tuşuna bastığımda PC tepki vermiyor 2. veya 3. basışımda açılıyor. Ama bu her zaman olmuyor bazen olduğu için dikkati mi çekti. Ayrıca tuşun tepki vermeyip 2-3. dokunuşumda açıldığı zaman hemen geri kapatıp tekrar tuşa basıp deniyorum fakat normal şekilde anında açılıyor bahsettiğim duyarsızlık olmuyor normal tepki veriyor.

Nadiren de olsa sizler de böyle bir aksaklık var mı acaba? Veya bilmediğim bir şey mi var?

D16 16 GB RAM'li PC'ye sahibim ben de açarken basıyorum düğmeye tepki yok birkaç kez arka arkaya basıyorum açılıyor. Alalı 1 hafta oldu hem ses hem de bu sorun yüzünden pişmanım. D14'ten geçtim fakat D14'te RAM boyutu harici hiçbir sorunum yoktu. D16'nın ssdsinin yazma performansı da aşırı düşük. Uygulamalarda takılmalar yaşıyorum yazılımla vs uğraşırken.

Ses sorunu şöyle var. Az geliyor aletin sesi bence en büyük eksisi bu hoparlörleri. Ama dolbynin ücretli bir yazılımı ile inanılmaz fazla performans farkı görenler gördüm henüz denemedim kulaklıkla kullandığımdan
Mesela ben satın aldım kullanıyorum cidden çok farkı var.
D16 16 GB RAM'li PC'ye sahibim ben de açarken basıyorum düğmeye tepki yok birkaç kez arka arkaya basıyorum açılıyor. Alalı 1 hafta oldu hem ses hem de bu sorun yüzünden pişmanım. D14'ten geçtim fakat D14'te RAM boyutu harici hiçbir sorunum yoktu. D16'nın ssdsinin yazma performansı da aşırı düşük. Uygulamalarda takılmalar yaşıyorum yazılımla vs uğraşırken.
Bir tek ben mi yaşamıyorum bu tuş sorununu :/

Geri
Yukarı