Huawei Matebook D16 alınır mı?

Merhaba, bu model benim ilgimi çektiği için bir konu açma ihtiyacı hissettim. Normalde HP Victus modellerine bakıyordum, ancak bu modelin işimi daha iyi göreceğini düşünüyorum. Normal günlük kullanım ve yazılım için satın almayı düşünüyorum. Çok fazla oyun oynamıyorum, ancak düşük seviye oyunlar için de uygun gibi görünüyor. Konu hakkında bilgi sahibi olanların beni bilgilendirmesi çok yardımcı olacaktır. Teşekkürler.

Ekstra olarak ürünün bağlantısını paylaşıyorum: https://www.hepsiburada.com/huawei-...ayar-p-HBCV00002NKF5O?magaza=kasteknoloji-7n4

Pil ömrü ve kalite olarak iyi model fakat oyun performansı ve pil ömrünü beraber istersen bu modele bak derim.

90wh batarya, MUX Switch ve verimli bir CPU'su var, pd desteği bulunduğu için dışarı da adaptör taşımana gerek kalmadan da şarj edebilirsin. 140W 4050 gibi güçlü bir GPU'da var yanında.

Teşekkür ederim, fakat ben Windows taraftarıyım 😊

Açıkçası yazılım için ise taraf tutmak saçmalık. Bende Windows kullanıyorum ama Mac yazılım tarafında daha mantıklı. Özellikle pilde kullanım konusunda normal bir telefon gibi uzun süre boyunca performans kaybı yaşamadan kullanabiliyorsunuz.

Açıkçası yazılım için ise taraf tutmak saçmalık. Bende Windows kullanıyorum ama Mac yazılım tarafında daha mantıklı. Özellikle pilde kullanım konusunda normal bir telefon gibi uzun süre boyunca performans kaybı yaşamadan kullanabiliyorsunuz.
Açıkçası taraf tutmak değil, D16 modeli RAM ve SSD bakımından daha yüksek kapasite sağladığı için hoşuma gidiyor.

Matebook D15 kullanıyorum . Ram miktarı yüksek olan modelini alın zira bu laptopların rami anakarta lehimli bir şekilde geliyor .
Teşekkür ederim, dikkate alacağım.

Pil ömrü ve kalite olarak iyi model fakat oyun performansı ve pil ömrünü beraber istersen bu modele bak derim.

90wh batarya, MUX Switch ve verimli bir CPU'su var, pd desteği bulunduğu için dışarı da adaptör taşımana gerek kalmadan da şarj edebilirsin. 140W 4050 gibi güçlü bir GPU'da var yanında.
Teşekkür ederim, fakat ben oyun oynamayacağım için D16 modeli benim için daha uygun görünüyor.

Son düzenleme:
Ekranı üzmez. Alırsanız kasası metal ve ekranı ışık kaçırıyor bi müddet sonra. Şans işi o bende kaçırmalar yeni başladı. İki sene olacak neredeyse. Pili hala iyi gidiyor. Şarj cihazı hem telefon hem laptopu şarj edebiliyor. Ben SSD yükseltip hem Mac hem Windows kullanıyorum. Orta halli oyun açıyor. Fanı yok gibi sessiz. Pili ekranı çok kısarsam 11 saatgösteriyor ama hiç denemedim. Şimdiden alırsanız hayırlı olsun.

Ekranı üzmez. Alırsanız kasası metal ve ekranı ışık kaçırıyor bi müddet sonra. Şans işi o bende kaçırmalar yeni başladı. İki sene olacak neredeyse. Pili hala iyi gidiyor. Şarj cihazı hem telefon hem laptopu şarj edebiliyor. Ben SSD yükseltip hem Mac hem Windows kullanıyorum. Orta halli oyun açıyor. Fanı yok gibi sessiz. Pili ekranı çok kısarsam 11 saatgösteriyor ama hiç denemedim. Şimdiden alırsanız hayırlı olsun.
Tecrübelerinizi anlatmanız benim için oldukça faydalı oldu, çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı