Huawei Matebook D16 alınır mı?

Alınmaz. Çok pahalı ve görece eski.

Alttaki model bile alınmaz ama daha ucuza 2024 versiyon. Amaç ofis işleriyse bu bütçe çok fazla hocam.

Alınmaz. Çok pahalı ve görece eski.

Alttaki model bile alınmaz ama daha ucuza 2024 versiyon. Amaç ofis işleriyse bu bütçe çok fazla hocam.

Attığın model 26.000 lira. Hatırlatırım.

Benim attığım 12.000 lira, ki sıfır laptop zaten 9'dan başlar TN panel üstelik.

Acer'da %100 sRGB 350 nit ekran var, parmak izi, Type-C şarj, Full alüminyum kasa, DTS ses, 4266 MHz RAM. Üstelik 1.2 kg, göreceğin en hafif laptop notebook olur kendisi.

Yeni dediğin cihazda olupta, eski dediğin cihazda olmayan hangi özellik var acaba, şimdi merak ettim.

5500U işlemci de 6 çekirdek, 12 thread, çok uzun süre yetecektir.

Attığın model 26.000 lira. Hatırlatırım.

Benim attığım 12.000 lira, ki sıfır laptop zaten 9'dan başlar TN panel üstelik.

Acer'da %100 sRGB 350 nit ekran var, parmak izi, Type-C şarj, Full alüminyum kasa, DTS ses, 4266 MHz RAM. Üstelik 1.2 kg, göreceğin en hafif laptop notebook olur kendisi.

Yeni dediğin cihazda olupta, eski dediğin cihazda olmayan hangi özellik var acaba, şimdi merak ettim.

5500U işlemci de 6 çekirdek, 12 thread, çok uzun süre yetecektir.

Size bir alıntı yapmadım ki hocam, yani size değil konu sahibine yazdım.

Benim attığım model alınmaz diye yazdım, sadece son model olmasına rağmen konu sahibinin attığı modelden 3K daha ucuz olduğu için belirttim :) İyi Sosyaller dilerim.

Size bir alıntı yapmadım ki hocam, yani size değil konu sahibine yazdım.

Benim attığım model alınmaz diye yazdım, sadece son model olmasına rağmen konu sahibinin attığı modelden 3K daha ucuz olduğu için belirttim :) İyi Sosyaller dilerim.
Anladım hocam, iyi aksamlar :) karışıklik oluyor böyle sürekli

Vatan da da var mesela, 14.000 lira aynı ürün ama seri farklı, ekranı %100 sRGB değil.

Bu Acer Swift, ilk çıktığında Türkiye'de 1100 dolara kapış kapış satildi. Şu anda 400 dolar :)

Benim de alasım geldi hocam, ne dersiniz kardeşlerim roblox oynuyor iş görür mü?

Ben şehir dışına çıktığımda evde yedek olarak gündelik işler + çocukların oyunu vs için?

Vallahi hocam, ben bugün kendime aldım.

Dün ve evelsi günde 4 tane tanidigima da aldım. Toplam 5 adet :)

Yani en ucuz laptop Lenovo 9000 lira, TN panel.

20.000 liraya kadar koydukları 55 sRGB paneller var.

Roblox oynatır, sırf ekranı için bile alınır yani bu laptop. Pişman etmez yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı