Huawei MatePad 11.5 ekranı içe göçüyor gibi

Dalga geçiyorlar herhalde. İade şansını dener misin bir de?

Hocam e-ticaret desteğiyle konuştum, eğer servisten istediğiniz cevap gelmezse bizimle konuşabilirsiniz tekrar arayabilirsiniz demişlerdi. Aradım dosyayı üst birimlere yönlendirmişler, video isteme ihtimalleri de varmış aramalarını bekliyorum şu anda. Ona göre dönerim size de. Kargoyu aldığım esnada tutanak tutturmadığım için bayağı bir soru sordular işte kutuda hasar olmadığından emin olarak teslim aldınız mı gibisinden bende durumu bir bir anlattım iletmişler bakalım.

Hocam e-ticaret desteğiyle konuştum, eğer servisten istediğiniz cevap gelmezse bizimle konuşabilirsiniz tekrar arayabilirsiniz demişlerdi. Aradım dosyayı üst birimlere yönlendirmişler, video isteme ihtimalleri de varmış aramalarını bekliyorum şu anda. Ona göre dönerim size de.

İyi bari hala bir umut var. Ayıplı mal olduğunu kabul etmeyen Huawei'yi önerirken bir kere daha düşüneceğim şu kategoride. İbretlik diye bu konuyu da atarım hatta. :D Cevabı bekliyorum ben de merakla.

İyi bari hala bir umut var. Ayıplı mal olduğunu kabul etmeyen Huawei'yi önerirken bir kere daha düşüneceğim şu kategoride. İbretlik diye bu konuyu da atarım hatta. :D Cevabı bekliyorum ben de merakla.

Vallahi hocam değişim olacağından emindim, çok canımı sıktı bu durum. Kargoda olmuş olabilir gibisinden bayağı bir soru sordular işte kutuda sorun yoktu emin olarak teslim aldım normalde tutanak tutturmanız lazım bakıp dediler. Kargoda hasar görüp görmemesini geçtim hocam tablette herhangi bir sorun direkt görmemişler. Neyse bekliyorum bakalım iletirim hocam durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hocam değişim olacağından emindim, çok canımı sıktı bu durum.

Ben de oldukça emindim. Servisleri iyi sanıyordum. Açıkçası şaşırttı.

Kargoda olmuş olabilir gibisinden bayağı bir soru sordular işte kutuda sorun yoktu emin olarak teslim aldım normalde tutanak tutturmanız lazım bakıp dediler.

Kargoda sorun yoksa zaten tutanak tutturamazsınız ki? O hasarlı durumlarda geçerli. Saçmalamışlar sanki biraz.

Kargoda hasar görüp görmemesini geçtim hocam tablette herhangi bir sorun direkt görmemişler.

Bu ayrı komik de yorum yapamayacağım şu an. :D

Neyse bekliyorum bakalım iletirim hocam durumu.

Bekliyorum.

@DNA hocam tableti öyle kullansam ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

@DNA hocam aradılar, görüştüm servis birimimiz herhangi bir sorun görmemiş tabletinizde isterseniz iade edebilirsiniz ama iade etmenizi tavsiye etmem size daha pahalı gelir dediler. Zaten iade düşünmüyordum iade etmedim tableti öyle kullanıyorum şu anda. Ve hani hiç fark edilmiyor bile normal kullanımda bastırmadığımda. Eğer ki gözle görülür ciddi bir sorun yaratırsa tabletin zaten garantisi var yollarım hocam öyle bir durumda. Bir de hocam ben sol demişim ama tableti yan tuttuğunuzda sola denk geliyor normalde sağ taraftaymış tableti dik tutunca söylediğim sorun. Acaba ondan dolayı mı sorun göremediler diyeceğim de bilemiyorum sol dedim diye sadece sola bakmamışlardır herhalde :D

Son düzenleme:
@DNA hocam tableti öyle kullansam ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

Arada kaçmış bildirim kusura bakma. Açıkçası bilmiyorum umarım sorun yaratmaz. :D

@DNA hocam aradılar, görüştüm servis birimimiz herhangi bir sorun görmemiş tabletinizde isterseniz iade edebilirsiniz ama iade etmenizi tavsiye etmem size daha pahalı gelir dediler. Zaten iade düşünmüyordum iade etmedim tableti öyle kullanıyorum şu anda. Ve hani hiç fark edilmiyor bile normal kullanımda bastırmadığımda. Eğer ki gözle görülür ciddi bir sorun yaratırsa tabletin zaten garantisi var yollarım hocam öyle bir durumda. Bir de hocam ben sol demişim ama tableti yan tuttuğunuzda sola denk geliyor normalde sağ taraftaymış tableti dik tutunca söylediğim sorun. Acaba ondan dolayı mı sorun göremediler diyeceğim de bilemiyorum sol dedim diye sadece sola bakmamışlardır herhalde :D

Tek solu incelediklerini sanmıyorum. Tüm ekrana bakmışlardır herhalde. Garanti sürecinde sorun çıkartırsa var tabii garanti gönderirsin. Çıkartmasın da. :D

Arada kaçmış bildirim kusura bakma. Açıkçası bilmiyorum umarım sorun yaratmaz. :D

Tek solu incelediklerini sanmıyorum. Tüm ekrana bakmışlardır herhalde. Garanti sürecinde sorun çıkartırsa var tabii garanti gönderirsin. Çıkartmasın da. :D

Sorun yok hocam :D Söylediğim gibi hocam hiç fark edilmiyor bile normal kullanımda bi sorun yok yani. Sorun olursa yollarım zaten. Teşekkür ederim bu süreçte desteğiniz için, kendinize iyi bakın :)

Kanka selam aynı sorunu ben de yaşadım. Kutudan ilk çıkardığımda böyleydi. Huawei tabletlerde kronik olduğunu düşünüyorum. Ekran içi dizayn sisteminden dolayı bir taraf daha yumuşak hissiyat veriyor olabilir.

Kanka selam aynı sorunu ben de yaşadım. Kutudan ilk çıkardığımda böyleydi. Huawei tabletlerde kronik olduğunu düşünüyorum. Ekran içi dizayn sisteminden dolayı bir taraf daha yumuşak hissiyat veriyor olabilir.

Rahatsız etmiyor ya, kullanırken fark edilmiyor bile. Sorun olur mu böyle olması normal mi diye garantiye yollamıştım zaten. Ama sorun görmediler. Bari en azından bir açıklama yapsalardı o göçen kısmı şu yüzden böyle şu yüzden normal diye. Neyse artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı