Huawei MatePad 11 6 GB alınır mı?

• Konuyu başlatan dgncnr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 458

dgncnr

Hectopat
Daha fazla  
Huawei MatePad 11 (2023) almayı düşünüyorum, ürünün 6 GB olan versiyonu 8 GB olanından daha ucuz. 6 GB olanı alırsam eksiklik hisseder miyim? Okulda not almak ve gündelik işler için kullanmak istiyorum.

6GB olanın fiyatı ne kadar ve nerede bu fiyat? 9500 liraya kendi sitesinde, 9300 liraya da İdefix sitesinde var.

Çok bir fark yaşamazsın. Zaten ders için kullanacağını söylüyorsun. Yalnız bilip bilmediğini bilmiyorum ama bu tablette Google Play yok. Alacaksan özellik olarak iyi, yaza ben de alacağım.

Çok bir fark yaşamazsın. Zaten ders için kullanacağını söylüyorsun. Yalnız bilip bilmediğini bilmiyorum ama bu tablette Google Play yok. Alacaksan özellik olarak iyi, yaza ben de alacağım.

Play Store olmadığını biliyorum ancak gbox gibi alternatiflerle yüklenebildiğini duydum. Aynı fiyat bandında daha iyisini bulamadığım için bunda karar kıldım.

Ürün özellik olarak çok güzel. Bazı alan kişiler bu sorundan dolayı pişman olmuş, uyarmak istedim. Bu arada kalem de alırsan Noteshelf uygulamasında dener misin?

Ürün özellik olarak çok güzel. Bazı alan kişiler bu sorundan dolayı pişman olmuş, uyarmak istedim. Bu arada kalem de alırsan noteshelf uygulamasında dener misin?

Tekrardan merhaba hocam sizi unutmadım :)
Kalemi alalı bir haftaya yakın oldu ve not uygulaması arayışında oluğum için birçok uygulamaya baktım. Noteshelf uygulaması açıkçası benim pek hoşuma gitmedi. Cihazı kullananların da önerisi olan jnotes uygulamasının premium versiyonunu kullanmaya başladım. Kişiden kişiye değişiklik gösterebilir tabii ama en iyisi bu gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı