Huawei matepad 11 alınır mı?

Vanced buradan indirilebilir. App Gallery konusunda haklısınız ama yavaş yavaş geçilecektir.

Tablet için Google pek lazım gibi gelmiyor bana.

Vanced buradan indirilebilir. App Gallery konusunda haklısınız ama yavaş yavaş geçilecektir.

Tablet için Google pek lazım gibi gelmiyor bana.

Teşekkürler, büyük ihtimal Huawei alacağım, F/P açısından diğerlerine göre daha iyi gözüküyor. Çoğu uygulama da iniyormuş zaten sanırım.

Hevesini kırmak istemem açıkçası ama 4000 TL'ye satılan, Hepsiburada'da dahil olmak üzere alışveriş sitelerinde klavye ve kalem dahil değil. Klavye ve kalem dahil şekilde en ucuz Trendyol'da Huawei Huaweı Matepad 11 - Gri - 6gb + 128gb (klavye + M-pencil) Hediyeli Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Anlık olarak 5.473, 71 TL.

Evet, önceden klavye ve kalem de dahilmiş ama sanırım dolardan dolayı artık dahil değil. Sadece tablet var.

Konuya ek: Bugün elime ulaştı Matepad 11, akıllı kılıf ve M Pencil. Daha önceden de kullanmıştım zaten, şimdi kendime kalıcı olarak satın aldım. Tablet aşırı derecede hızlı, klavye ve kalemi olmadan da oyun vs. için çok rahat alınabilir. Geforce Now kullanılamıyor, uygulamayı da web servisini de denedim. Türkiye'ye GFN benzeri bir bulut sistemi gelirse süper olabilir, bekliyorum. Klavyesi olmasına rağmen desktop mode eksikliği var, umarım HarmonyOS 3.0 ile giderilir. Aklınızda bir soru varsa deneyebilirim hazır tablet elimdeyken.

Ben çizim ve video odaklı kullandığım için hiç oyunlara yönelmedim pilini de hızlı tüketir diye. Birkaç güzel APK oyun indirip DS5 koluyla oynayabiliyorum gerçi yetiyor yolculuklarda falan. Hayırlı olsun bu arada.

Selam, kendime bir tablet almak istiyorum. Birkaç marka arasında kaldım. Ve karar vermekte zorlanıyorum. Şu anda en yakın hissettiğim Huawei matepad 11.
Huawei matepad 11 şu anda Hepsiburada'da 4000 TL'ye satılıyor ve yanında kalem ve klavye de veriliyor. O yüzden daha mantıklı geliyor bunu almak ama HarmonyOS kullandığı için Google ile bağlantısı yok sanırım.
Yani ben YouTube, mail, çeviri, WhatsApp, Twitter vb. uygulamaları yükleyebilir miyim?
Banka uygulamalarını yükleyebilir miyim, yüklersem güvenli olur mu?

Diğer markalar da Samsung ve Xiaomi. Ama Huawei ile fiyat farkı minimum 1700 TL ve beni gerçekten zorlar.
Xiaomi Mi pad 5 de çok güzel, özellikleri de sevdim ama yanında ne kalem ne kılıf ne klavye var ve fiyatı 5700 TL.
Samsung da aynı şekilde pahalı Tab S7 modeli 6300 TL'den başlıyor yani bir tablete o kadar veremem şu an gerçekten.
iPad modellerine bakmıyorum.

Sonuç olarak ben Huawei matepad 11 alsam pişman olur muyum, sorun yaşar mıyım?

Güncellemeler gelir bayağı hem APK da yüklemesi büyük bir avantaj bazı APK dosyalarını App Gallery sayesinde yükleyebiliyorsunuz APKPure gibi siteler sayesinde sıkıntı çekmessin gspace gibi şeyler kullanma sadece bir de 4000 TL tekli fiyatı mouse kalem ve kılıf ile alırsan 6500 TL tutar fiyatı orijinal sitede öyle oyun da oynanır PUBG gibi cihazlarda HDR 60 FPS veren sayılı cihazlardan telefon olsa amiral gemisi olurdu herhalde bence al.

Ben çizim ve video odaklı kullandığım için hiç oyunlara yönelmedim pilini de hızlı tüketir diye. Birkaç güzel APK oyun indirip DS5 koluyla oynayabiliyorum gerçi yetiyor yolculuklarda falan. Hayırlı olsun bu arada.
DS5 ile hangi oyunları oynuyorsunuz hocam, ben de yükleyip oynayayım 20 saat yol gidip geleceğim :)

DS5 ile hangi oyunları oynuyorsunuz hocam, ben de yükleyip oynayayım 20 saat yol gidip geleceğim :)

Bunlar, oddmar özellikle çok güzel.
APKPure'dan indir App galeride yok.

Dosya Ekleri

• Inkedprocessed-fc98e9f2-c801-4d2d-aa5e-f10ea97e25e8_fc7ML4ff[112]_LI.jpg
    Inkedprocessed-fc98e9f2-c801-4d2d-aa5e-f10ea97e25e8_fc7ML4ff[112]_LI.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 176
Kullananlara bir soru sormak istiyorum. Özellikle not tutmak ve video düzenlemek için 'kaliteli' uygulamalar var mı? Notability, Goodnotes gibi kapsamlı not tutma uygulamaları iPad'i bu konuda öne çıkarıyor. Huawei'in bu konuda iPad'e rakip çıkan bir uygulaması var mı? Çünkü her ne kadar performanslı kaliteli bir model olsa da uygulama desteği de çok önemli.

Geri
Yukarı