Huawei MatePad 11 alınır mı?

brtavan

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle tablet kullanım amacım veya istek amacım:
1: Rahat bir şekilde koltukta vs dizi, film, YouTube'da zaman geçirme.
2: İngilizce, DGS, açık öğretim gibi ders materyalleri ve notları ile uğraşmak.

Huawei de klavye olduğu için öne geçiyor, şu an fiyatı 8bin TL sizce alınır mı? Ya da yerine ne önerirsiniz?

Kesinlikle alınır 2K ekranı var bende vardı kardeşime verdim kalemi falan çok iyi :)
Ayrıca işlemci olarak rakiplerinden çok önde :)

Peki şöyle diyeyim, donma vs yaptı mı? YouTube işini nasıl çözdünüz. Kalem almayacağım klavyenin yanında BT mouse hediyesi var zaten.

Oyun oynamayacaksan Samsung S7 FE alman daha iyi olacaktir bence. Dex modu ile bilgisayar gibi de kullanirsin ayrica.

Gerçekten çok inç olarak çok büyük, fakat Samsung nedense korkutuyor beni. Klavyesini de almaya kalkayım derken bayağı masraflı olacak gibi o bir de üstüne çok büyük ve ağır ergonomik değil gibi.

Peki şöyle diyeyim, donma vs yaptı mı? YouTube işini nasıl çözdünüz. Kalem almayacağım klavyenin yanında BT mouse hediyesi var zaten.

Gerçekten çok inç olarak çok büyük, fakat Samsung nedense korkutuyor beni. Klavyesini de almaya kalkayım derken bayağı masraflı olacak gibi o bir de üstüne çok büyük ve ağır ergonomik değil gibi.

Merak etmeyin buyuk degil hocam. MatePad 11 kullandim ve keske S7 FE alsaydim dedim. 11 buyuk falan degil ve s7FE'de dex modu ile bilgisayar gibi kullanmak cidden cok keyifli hale geliyor.

Kalem almadım bende zaten yanında geliyor.
donma vs. hiç yapmadı gspace diye uygulama sayesinde youtube işini çözmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı