Huawei Matepad 11 vs Xiaomi Pad 5

Ambargo yemeseydi Çin'in Apple'ı denilebilecek bir markaydı Huawei. HarmonyOS gibi bir işletim sistemi projesine girişmiş olması bile kendisini Xiaomi denilen yasa dışı telefonları ile anılan markadan daha üstün kılıyor.

HarmonyOS deneyimlemedigim için onun bir şey demedim ama markaya özel işletim sistemi her zaman daha iyidir çünkü donanıma ve ekosisteme daha iyi uyum sağlar. Ve evet HarmonyOS IOS'a karsi en güçlü rakip haline gelecek gibi.

HarmonyOS cidden harika bir yazılım. Gerek iOS olsun gerek Android'de kullandim uzun yillarca. Android cidden bunlarin yaninda sonuk kalıyor. Huawei en eski cihazlarina bile hala guncelleme verip de HarmonyOS'a gecirmeye calismasida cabasi.

HarmonyOS deneyimlemedigim için onun bir şey demedim ama markaya özel işletim sistemi her zaman daha iyidir çünkü donanıma ve ekosisteme daha iyi uyum sağlar. Ve evet HarmonyOS IOS'a karsi en güçlü rakip haline gelecek gibi.

Huawei matepad 11 kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin. Uzun yillar Xiaomi kullandim ve tekrar bu markaya bulasmam. Cihaz kagit ustunde ne kadar iyi olursa olsun MIUI gibi bir cop kullandigi icin verim alamayacaksin.
Ben de dizi/film izlemek ve derslerimde kullanmak için yeni bir tablet almak istiyorum. Matepad 11'in kalem deneyimindeki ve kullanımı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz?

Geri
Yukarı