Huawei Matepad T8 Harmony OS güncellemesi alır mı?

Hocam alacak Samsung'un sitesinde yazıyor.

Baktiğim zaman evet alacak ama çok büyük ihtimal stabil olmayacak kendim kullandim Tab A t-290'i Android 9 Pie'den Android 10'a geçtiğim zaman kanser olmuştum desem yeridir yani A8 için söyleyeceklerim üstü açilirsa toprak atin.
Hocam alacak Samsung'un sitesinde yazıyor.

Ve şunu da diyeyim Huawei'lerde önemli olan Android değil EMUI sürümüdür ve Bu da hala güncelleme almaya devam ediyor yani şöyle düşün hem Android 11 ve iOS işletim sisteminin kaynaşmasi gibi.

Baktiğim zaman evet alacak ama çok büyük ihtimal stabil olmayacak kendim kullandim Tab A t-290'i Android 9 Pie'den Android 10'a geçtiğim zaman kanser olmuştum desem yeridir yani A8 için söyleyeceklerim üstü açilirsa toprak atin.

Ve şunu da diyeyim Huawei'lerde önemli olan Android değil EMUI sürümüdür ve bu da hala güncelleme almaya devam ediyor yani şöyle düşün hem Android 11 ve iOS işletim sisteminin kaynaşmasi gibi.

Android 12 bile gelecek Harmony OS gelme ihtimali varmış t8'in fakat 2020 cihaz olmasına rağmen.
Android 11 gelmedi 2019 telefona bile 12 gelecek.

Android 12 bile gelecek Harmony OS gelme ihtimali varmış t8'in fakat 2020 cihaz olmasına rağmen.
Android 11 gelmedi 2019 telefona bile 12 gelecek.

12 imkansiz çünkü Samsung'un iddiasi 2 yil boyunca destek vermesi sonrasi Allah kerim :) Android 11'e gerek yok çünkü olay EMUI de bitiyor Android de değil

Ondan değil Samsung'un aynı fiyatta Tab A8 vardı Android 12 gelecek ona ve 2019 cihaz.
Bende vardı yaptım bin pişman oldum
Geri dönemedim 2gb ram 1.3-1.5gb aktif kullanıyor.
Çok kasılıyor 2gb ram olan cihazlar güncelleme yapmasın bence Android 11
Samsung sattım 750tl
Şuan Tab A7+Huawei Matepad 10.4 aldım.
Samsung A7 satacağım (3ram 32 hafızalı)
Huawei Matepad 10.4 ile yola devam

Bende vardı yaptım bin pişman oldum.
Geri dönemedim 2 GB RAM 1.3-1.5GB aktif kullanıyor.
Çok kasılıyor 2 GB RAM olan cihazlar güncelleme yapmasın bence Android 11.
Samsung sattım 750TL.
Şu an Tab A7+Huawei matepad 10.4 aldım.
Samsung A7 satacağım (3RAM 32 hafızalı)
Huawei matepad 10.4 ile yola devam.

Matepad 10.4 şu an aşırı memnun olduğum bir cihaz. Sanal makine olarak Windows kurdum XP'yi gerçek anlamda hızlı çalıştırdı. 10 ise açılması bile 30 dk sürdü. Ayarlar açmayı denedim 6 dakikada açıldı. Yani cidden çok güçlü bir cihaz. Pojavlauncher üzerinden PC için olan Java Minecraft'ta 50 FPS ve üstü alıyor. Android 11 gelmedi, hala 10'da duruyor, gelse yükleyeceğim.

Geri
Yukarı