Huawei MatePad T8 hafıza kartı desteği kaç GB?

Umutsnyv5534

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende 16 GB'lık MatePad T8 var ama hafızam yeterli gelmiyor, hafıza kartı takmak istiyorum. Maksimum kaç GB'lık hafıza kartı takabilirim?

Vatan sitesinde 512 GB denilmiş.

Başka sitelerde de görmüştüm fakat 16 GB hafızaya 512 GB takmak biraz tuhaf gelmişti.

Vatan sitesinde 512 GB denilmiş.

Bir de hafıza kartı taktığımda okumamazlık yapar mı?
Evde bulduğum 2 GB'lık bir hafıza kartı takmıştım okumamıştı ondan korkuyorum param boşa gider diye.

Eski HTC ve LG gibi telefonlarda 2 TB bile destek vardı. Zaten 512GB bir kart da ucuz değil. 64 GB alabilirsiniz. Okuma sorunu olacağını sanmam.

Eski HTC ve LG gibi telefonlarda 2 TB bile destek vardı. Zaten 512 GB bir kart da ucuz değil. 64 GB alabilirsiniz. Okuma sorunu olacağını sanmam.

Tamamdır teşekkür ederim.
Herhangi bir sorun olduğunda tekrar yazarım.

Eski HTC ve LG gibi telefonlarda 2 TB bile destek vardı. Zaten 512 GB bir kart da ucuz değil. 64 GB alabilirsiniz. Okuma sorunu olacağını sanmam.

64 Gb Uranıum Ur-tf-64g Mıcro Sd Card 7/24 Surveıllance 100/40mbs Industrıal U3 Hafıza Kartı 3 Yıl Garanti Fiyatları ve Özellikleri bunu almayı düşünüyordum fakat Epey'den cihazımın özelliklerine bakınca microsdxc yazıyor normal Micro SD taksam sorun olur mu?

Tamamdır teşekkür ederim.
Herhangi bir sorun olduğunda tekrar yazarım.

64 Gb Uranıum Ur-tf-64g Mıcro Sd Card 7/24 Surveıllance 100/40mbs Industrıal U3 Hafıza Kartı 3 Yıl Garanti Fiyatları ve Özellikleri bunu almayı düşünüyordum fakat Epey'den cihazımın özelliklerine bakınca microsdxc yazıyor normal Micro SD taksam sorun olur mu?

https://m.n11.com/urun/kingston-can...iW0Qn4oJGi1zRwY4586tITrh_nn7NCzYaArjHEALw_wcB veya bunu da alabilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230901_121105.jpg
    Screenshot_20230901_121105.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Kingston iyidir. Aynı 64 GB modeli bende de var.

Linkteki zaten öyle. Sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı