Huawei nova 9 alınır mı?

Oppo Reno4 kullanmaktayım. HarmonyOS kullanmak istediğim için Huawei tarafına yöneldim. Yaklaşık ₺8800 fiyatlarında var nova 9. sizce alınır mı?
Yani üstüne ₺3500 daha koyunca iPhone 11 geliyor. Onda kararsız kaldım ama iOS kullanmak istemiyorum pek. Gerçi fark bariz ortada.
Peki P40 alternatif olabilir mi bunlara?
Huawei kullanıyorum ve kesinlikle değmez. Birçok uygulamada sorun çıkarıyor. Google servislerinin net bir şekilde yokluğu hissediliyor.

Harmony global pazar için yok. Nova 9 alırsan bir şekilde Harmony yükleniyor ama güncelleme asla gelmiyor telefon çöp olur. P40 için ise Çin cihazı değilse Harmony yüklenemez. Google servisleri kişiden kişiye değişir ben sorun yaşamıyordum hatta bazı konularda daha iyi oluyor. Bildirim sorunu yukarıda söylendiği gibi var uygulama ile çözülüyor ama yüklemek ister misin bilemem ben kullanmıyorum. Huawei zorunlu değilse S21 FE gibi modellere bakabilirsin. Google servisleri sorun değilse P40 alınabilir. Bu arada P40 EMUI 12 güncellemesini alıyor o da yarı Harmony sayılır yani OpenHarmony ile ilgili şeyler barındırıyor ve arayüz neredeyse Harmony ile aynı.

Harmony global pazar için yok. Nova 9 alırsan bir şekilde Harmony yükleniyor ama güncelleme asla gelmiyor telefon çöp olur. P40 için ise Çin cihazı değilse Harmony yüklenemez. Google servisleri kişiden kişiye değişir ben sorun yaşamıyordum hatta bazı konularda daha iyi oluyor. Bildirim sorunu yukarıda söylendiği gibi var uygulama ile çözülüyor ama yüklemek ister misin bilemem ben kullanmıyorum. Huawei zorunlu değilse S21 FE gibi modellere bakabilirsin. Google servisleri sorun değilse P40 alınabilir. Bu arada P40 EMUI 12 güncellemesini alıyor o da yarı Harmony sayılır yani OpenHarmony ile ilgili şeyler barındırıyor ve arayüz neredeyse Harmony ile aynı.
Nasıl çözülüyor bildirim sorunu?

Reno4'ün üstüne ne kadar koyacaksın?
5000TL.

Aldım cihazı Huawei kullanmak istediğim için. EMUI 12 ile geldi, HarmonyOS kurabiliyor muyum?

Geri
Yukarı