Huawei Nova 9 alınır mı?

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle iPhone kullanmak isteyen birisiydim fakat pek mümkün durmuyor. Şu anki 5000 mAh bataryalı telefonumdan da 1800 bataryalı SE2'ye geçmek istemiyorum. Aslında AMOLED de olmasa bücür de olsa zarar etmez kullanırım fakat 2. el olması sıkıntı.

Nova 9'u öncelerde görüp arka ön tasarımını çok beğendim. Kutu içeriğinden şarj adaptörü falanda çıkıyor. AMOLED, işlemcisi işimi görür kamerası da güzel gibi sizce Nova 9 mu SE2 falan gibi IPhone'lar mı? Sadece tarafsız yorumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti yoksa Iphone biraz piyango işi. İçi açılmışsa yaklaşmayın, garantiliyse de tamir görmemiş olmasına dikkat edin. Genel bütçeniz nedir, hangi özelliklerin güçlü olmasını istersiniz bir telefondan?

Honor alınır ancak Huawei asla, pek çok fanboy önce Google servislerine ihtiyaçlarının olmadığını daha sonra ise Gbox'un son derece sorunsuz olduğunu söylese de Huawei'nin sürekli birilerine para karşılığı Gbox'u övdürme çabası Huawei'nin hem App Gallery hem de HarmonyOS ile bir Android alternatifi olamadığını açıkca gösteriyor.

Ben ikisini de almam açıkcası. İkisi de yaşlı bir kere. Yaş kısmı iPhone SE için daha az sorun. Huawei özellik olarak fiyatı için fena değil aslında ama 2 yaşında, google yok. Güncel androidlerden seçim yapmak daha mantıklı bence ama ikisi arasından işlemci gücü, google gibi bir sorunun olmaması, kamera video performansı için SE alırdım hem huaweinin ana kamerasından daha iyi sonuçlar çıkarır ama orada da ekran pil berbat. Ben SE derim, SE alınır mı kesinlikle hayır.

Garanti yoksa Iphone biraz piyango işi. İçi açılmışsa yaklaşmayın, garantiliyse de tamir görmemiş olmasına dikkat edin. Genel bütçeniz nedir, hangi özelliklerin güçlü olmasını istersiniz bir telefondan?
O fiyata anca pil 70-80 arası bir SE2 bulabiliyorum ama hem 66w hem amoled hem ekranı çok cezbetti. Iphone da çok istediğim telefon ama 13 falan istiyodum onu da almak çok zor. Kesin almayacağım gece gündüz araştırıyorum. Köşede sadece 30 eurom var. 3-5K ya satabilirsem bir bisikletim ve Tecno Spark 8C 128 diye dandik bir telefonum var.

Ben ikisini de almam açıkcası. İkisi de yaşlı bir kere. Yaş kısmı iPhone SE için daha az sorun. Huawei özellik olarak fiyatı için fena değil aslında ama 2 yaşında, google yok. Güncel androidlerden seçim yapmak daha mantıklı bence ama ikisi arasından işlemci gücü, google gibi bir sorunun olmaması, kamera video performansı için SE alırdım hem huaweinin ana kamerasından daha iyi sonuçlar çıkarır ama orada da ekran pil berbat. Ben SE derim, SE alınır mı kesinlikle hayır.
0x0 elde var 9 yaptın hocam sende :D çıkmaza soktun bizi. Eklentilerle falan Google indiririm de kendi orjinal şeyiyle kullanmayı severim her şeyi. Google olmaması çokta umrumda değil yane. 1 saattir 5w şarz aletiyle 5000 mah telefonu %40 doldurdu. 66w olsa fullemişti. :D

Huawei'yi seven biri olarak Nova 9'u önermem.
Hocam gerekçeleriniz nelerdir?

Redmi note 12 pro veya A34 daha mantıklı ama sanırım sizde huawei aşkı var gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı