Huawei P Smart 2018 Custom ROM nasıl kurulur?

Bootloader Kilidi kaldırılmalı ve Huawei cihazlarda Bootloader kilidini açmak oldukça zor. Önceden Huawei yardımcı oluyordu ancak artık yardımcı olmuyor.

Bu işi yapan belirli yerler var. Uygun bir mevla karşılığında açıyorlar. 15TL idi bir ara.

Bootloader Kilidi açıldıktan sonra oldukça rahatız bundan sonrası için de yardımcı olurum.

Bootloader Kilidi kaldırılmalı ve Huawei cihazlarda Bootloader kilidini açmak oldukça zor. Önceden Huawei yardımcı oluyordu ancak artık yardımcı olmuyor.

Bu işi yapan belirli yerler var. Uygun bir mevla karşılığında açıyorlar. 15TL idi bir ara.

Bootloader Kilidi açıldıktan sonra oldukça rahatız bundan sonrası için de yardımcı olurum.
Anladım hocam, kendi telefonum olsaydı yapardım ama arkadaşımın uğraşacağını pek zannetmiyorum :).

Bunu kaldırmak için üstte dediğiniz yöntemi mi yapmak lazım illa? Peki bir şekilde kaldırdıktan sonra normal TWRP kurup ROM'u flashlayabiliyor muyum?

Evet kurabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam olarak bu videodaki işlemleri yaparsanız açılacaktır.

DC unlocker uygulamasını indirdikten sonra Android 7 olan kısımdan hesap alın aksi halde fiyat 120 TL'ye çıkabiliyor.

Anladım hocam, kendi telefonum olsaydı yapardım ama arkadaşımın uğraşacağını pek zannetmiyorum :).
Huawei cihazlarda bence iyi olacaktır uğraşmasını tavsiye ederim. Hafif bir Custom ROM ve Root işlevleri telefon batarya tüketimini inanılmaz güzel seviyelere getirebilir. Tabi bilen birinin ayarlamalar yapması iyi olacaktır. Gidip FPS limitini kaldırmak gibi ilginç şeyler yapıp şarjı daha da beter seviyeye getirebilir.

Android 9 değil de 10 istiyordum ve internette Android 10 olarak sadece attığım custom ROM'u bulabildim.

Android 9 değil de 10 istiyordum ve internette Android 10 olarak sadece attığım Custom ROM'u bulabildim.

Huawei cihazlara kullandığı işlemci yüzünden pek costum ROM çıkmaz çıksa bile stabilliği tartışılır.
Varsa XDA da vardır diğer sitelere pek güvenim yok benim ama sizi bilemem tabii.

XDA'da sadece bu var Android 10 olarak.

XDA'da sadece bu var Android 10 olarak.
Lineage OS'ları nedense ben bir türlü sevemedim. Bir de yüksek Android sürümüne pek özenmeyin hocam tavsiyem.

Yeni konular

Geri
Yukarı