Huawei P Smart 2018 uygulamalar çalışmıyor

Akif9748

Kilopat
Makaleler
14
Google çalışmıyor ama Chrome çalışıyor, en önemlisi de Truecaller çalışmıyor.
Huawei P Smart 2018.
Programlara girdiğim zaman hiçbir tepki vermeden geri atıyor.

Android'lerde genel bir sorun yaşandı Android sistem webview e gelen bir güncelleme tüm telefonlarda bir sorun yaşanmasına sebep oldu eğer mağaza uygulaması çalışıyorsa o uygulamayı güncellemeye çalış yeni bir güncelleme yayınlandı çünkü.

WhatsApp çalışıyor ama. Ve diğer telefonun da Google çalışmıyor.
Android'lerde genel bir sorun yaşandı Android sistem webview e gelen bir güncelleme tüm telefonlarda bir sorun yaşanmasına sebep oldu eğer mağaza uygulaması çalışıyorsa o uygulamayı güncellemeye çalış yeni bir güncelleme yayınlandı çünkü.
Demek buymuş sıkıntı.

Aynı cihaza sahibim ve bende böyle bur durum yok. Yeniden başlatmayı denediniz mi?
Denedim, programları durdurup başlattım ama olmuyor.
Screenshot_20210323_163744_com.android.vending.jpg

Google'ın webview adlı uygulaması çöktü ve Google uygulamaları hata veriyor aynı sorunu neredeyse bütün Android'ler yaşıyor güncelleme var onu da yapamıyorum tek yapmamız gereken beklemek.

Google'ın webview adlı uygulaması çöktü ve Google uygulamaları hata veriyor aynı sorunu neredeyse bütün Android'ler yaşıyor güncelleme var onu da yapamıyorum tek yapmamız gereken beklemek.

İstersen APK indirip hatasız sürüme dönüp yeniden mağazadan güncelle internette bu konuyla ilgili bazı haberler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı