İnceleme Huawei P Smart 2019 EMUI 12 Beta 1

Evet. Beklediğim EMUİ 12 gelmiş bulunmakta. Güncellemeyi görür görmez indirmeye başladım ilk başta ön yükleme gibi bir şey oldu ondan sonra da telefon kendisini kapattı ve güncelleme başladı. Yaklaşık 10 dakika sonrası telefon açılmış bir şekilde şifremi girmeyi bekliyordu. Girdim ve güncellemede gelen özellikleri gösterdi daha sonra bildirim panelleri derken açılmıştı artık bende emui 12 kullanıyordum telefon güncelleme yaparken el yakmayacak derece ama ginede rahatsız eden Bi ısısı vardı. Yaz sıcağında normaldir diye düşündüm. Sonuç olarak yenilik seven Bir insan olarak memnun kaldım yapmayı düşünenler ama yapmaya çekinenler varsa yapın derim ayrı Bi havası olmuş güncellemenin.
Merak edenler için 2 ekran görüntüsü bırakıyorum.

Usta o üstün rengini nasıl değiştiniz, bir de şey yavaşsa başta çok takılmayın telefon gittikçe açılıyor gibi bir saçmalık var.

Usta o üstün rengini nasıl değiştiniz, bir de şey yavaşsa başta çok takılmayın telefon gittikçe açılıyor gibi bir saçmalık var.

Usta tema mağazasından tema yükleyince değişiyor ve evet gerçekten de telefon kullandıkça stabilleşiyor.

Hocam tema kullanıyorum ben şuan kullandığım budur. Ve evet dediğiniz gibi takılmalar gittikçe azaldı.

Birde sorum olacak ben ekran görüntüsü alırken ya da ekran kaydedici ile görüntü kaydettiğim zaman kalitesi gördüğünüz gibi çok düşük çıkıyor ne yapmalıyım acaba?

Usta tema mağazasından tema yükleyince değişiyor ve evet gerçekten de telefon kullandıkça stabilleşiyor.
Hocam başta yüklediğimde bende mesela 200MB falan boş RAM kalıyordu yanlızca da stabilleşmesi biraz saçma gittikçe sanırım başta yüklemediği şeyler var. Umarım bu telefonlarda EMUI 13 falan da görürüz, HUAWEI bu, yapar mı yapar.

Tema için sağ olun hocam, ekran görüntüsü hakkında bir çözüm bulamadım. Acaba telefonu FHD+ değil de HD+ kullanıyor olabilir misiniz? Ekran ayarlarında, ekran çözünürlüğünü kontrol edebilirsiniz belki.

Hocam dediğiniz yer burası sanırım yaptım değişti sanırım biraz teşekkürler

Hocam geleceğini pek düşünmüyorum ama inşallah görebiliriz

EMUI 12 HarmonyOS gecis surumu yani EMUI 13 gelmeyecek.

EMUI 12 HarmonyOS gecis surumu yani EMUI 13 gelmeyecek.
İnternette EMUI 13 hakkında bir kaç haber gördüğümü hatırlıyordum, baktım da HUAWEI bu telefonlarda Android uygulamaları desteğini hala kesmeyecekmiş, o yüzden HarmonyOS 3.0 gelirse bile EMUI 13 adıyla görünecekmiş aynı şeye geliyor aslında ama habercilik şeysi olmuş biraz.

Ben daha EMUİ 10.0.0'dayım nasıl yaptınız?

P Smart 2019 benimki de.

EMUI 13 cikacak olsaydi şu anda birçok amiral gemisi telefon HarmonyOS'a gecmezdi bence. EMUI 12 alan cihazlar HarmonyOS 2.0.0a geçirilecek ondan sonrasini gorucez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…