Huawei P Smart 2019 vs Samsung Galaxy A7 2018 vs Samsung Galaxy M20

stillwerise44

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yazın başına doğru yüksek ihtimalle elime 5000-6000 TL civarında bir bütçe geçecek. Aslında aklımda ya paranın hepsini Galaxy S10'a veya RTX 2060 Ti'lı bir kasaya verecektim ancak 5 yıllık S3'ümün bana her an "yeter artık" tepkisi verdirmesinden ve GeForce 940M'li bilgisayarımın The Crew'da, FIFA 19'da bile aksadığını, zorlandığını gördükten sonra hedefleri biraz aşağıya çekip parayı ikisine de harcamaya karar verdim. Aslında telefonda oyun oynamayı seven biriyimdir (özellikle konsol emülatörleri ile ilgileniyorum) ancak Google Play'deki oyunlarla da yetinebilirim. Telefona maksimum 2000 TL ayırdım, kalanı da bir kasa toplamak için harcayacağım. Bu üç model arasından P Smart 2019 daha çok hoşuma gidiyor ancak sizlerin de fikrini almak istedim. Eğer önerebileceğiniz başka model varsa onlara da açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

P Smart 2019 kullanıyorum performans bakımından diğerlerinden daha iyi kamera bakımında A7 daha iyi.

Bütçeyi fazla zorlamak istemezseniz P Smart 2019 aynı özellikte olan Honor 10 Lite alınabilir.

2000 TL civarına kamerasıda fena olmasın istersen Xiaomi Redmi Note 7 alınabilir fakat eğer bütçeyi artırabilirseniz Honor Play önerim performans bakımından hepsinden daha iyi.

p smarti almayi dusunsum fakat a7 2018 yaninda veya m20 yaninda hic birsey suan a7 2018 kullanihorum 1900tl almistim vatandan gayet fiyatini hak ediyor hem oyun perfansi hem kamera performansi hemde batarya performansi olarak m20de ise pek fazla bilgim yok ama m20 donanim acisinda bir tik daha ustun diye duydum a72 2018 almani oneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı