Samsung Galaxy A7 2018 vs Samsung Galaxy A30

KvotheK

Hectopat
Bu iki telefondan hangisini almak daha mantıklı? Kamera önemli değil. Oyun performansı ve uygulamalar arasında geçiş olmaması önemli. Küçük ve daha uygun fiyatından dolayı A7 2018 almayı düşünüyorum. Ama 9.0 güncellemesi ile kasmaya başladı diyorlar. Güncelleyen varsa kasma sorunu başladı mı?

CPU olarak A30 biraz daha iyi, GPU olarak iki modelde ayni. Çözünürlük farkından dolayi A7 biraz daha iyi olur oyunlarda. A7 modelinin 4 GB ve 6 GB RAM modelleri var, A30 modelinde ise 3 ve 4 GB RAM seçenekleri mevcut. Batarya olarak A30 daha iyi. Kamera olarak karşılaştırmalarına bakmadim kağıt üzerinde A7 2018 daha iyi duruyor ama sen yine de karşılaştırmalarına bak her şey MP değeri değil.

Kamerayı fazla kullanmayacağım için karşılaştırmaya bakmaya gerek yok. Hız olarak,oyun performansı olarak karşılaştırma videolarında A7 daha iyi ama benim aklımı 9.0 güncellemesi karıştırıyor. Bu güncelleme ile A7'de kasma problemi ortaya çıkıyormuş. Bu yüzden A7 kullanıp güncellemeyi yapan birilerine danışmak istiyorum.

Babam A7 2018 kullanıyor. Kasma sorunuyla karşılaşmadım. Sadece şu hani Easter Egg var ya, orada bildirim panelini indirirken biraz kasma oluyor.

Ben de A8 2018 kullanıyorum. Aynı şekilde benim de öyle. Aman aman bir kasması yok her iki modelde de.

İkimizde de Android Pie var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı