Huawei P Smart Pro hakkında düşüncem

Merhaba oncelikle, kullanmış olduğum ve satın almış olduğum Huawei telefon hakkında düşüncelerimi size anlatacağım.
Model: Huawei P Smart Pro.
Cihaz 2019 model.
Günlük kullanım nadir oyun amaclı aldığım cep telefonu kısaca iş ve ulaşım amacı ile cihaz 1yıl olmadı.
+
Sesiz ısınmıyor.
Kendine ait programları ve yazılımları mevcut ornek canlı destek hizmeti %100 sorunsuz seri cevap veriyorlar.
Kaliteli.
Kasma gormedim.
Her uygulamayı acıyor. Yani denediğim kadarı ile 128 GB belleğin 60GB kullanıyorum.
Güncellemeler geliyor sıkıntısız hizmetleri cok güzel üzmedi.
Vb.
-
Goz tanıması yok.
İnternetsiz alışveriş yok.
Düşüncelerim.
Fiyat aldığımda 2.600TL'dir. O fiyata en iyisi buydu şu an daha iyileri olabilir bilmiyorum alınabilir. Huawei Honor onermem kesinlikle alacak varsa p serisine baksın ve oyle aslın P Smart veya P30 üstü olur. Yeni cihaz alsaydım Huawei P40 PRO olurdu sanırım :) Huawei, uzun zamandır konuşulan kendi işletim sistemi Harmony OS cok güzel kullanım deneyimim yok ama yakında güncelleme ile geleceğini dediler. Bana ve EMUI 12 yazılımı da efsane.
Kalite: 10/9
Hizmet: 10/10
Huawei başarmışmı :10/8
Bu cihaza birkaç özellikte eklenseydi 3K da olsa alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu kullanıcıyı incelemelerine bölümüne alacaktım da inceleme çok basite kaçmış, daha detaylı olabilirdi. Daha çok inceleme değil de kişisel deneyim gibi olmuş. Bu yüzden taşımayacağım konuyu. Hayırlı olsun tekrardan.

Bu cihazı ne zaman almıştınız? Ne kadar aldınız?

Bu konu kullanıcıyı incelemelerine bölümüne alacaktım da inceleme çok basite kaçmış, daha detaylı olabilirdi. Daha çok inceleme değil de kişisel deneyim gibi olmuş. Bu yüzden taşımayacağım konuyu. Hayırlı olsun tekrar.

Bu cihazı ne zaman almıştınız? Ne kadar aldınız?

Belirtmiştim.

Geri
Yukarı