Huawei P20 Lite 5GHz görüntülemiyor

Hocam fomat attım ama işe yaramdı. Üstüne üstlük bazı verilerimi de kaybettim hızlı olcam derken düzgün incelemedim. ☹️ Başka tavsiyeniz var mı?
Format atmanıza rağmen düzelmediyse bir teknik servise danışın derim. Çünkü 5Ghz'i ben kendi P20 Lite'ımda kullanabiliyorum.

Fakat modem kaynaklı da olabilir. Modeminiz 5GHz destekliyor eminsiniz değil mi?

Evet HG255s modem. Müşteri hizmetleri telefon kaynaklı sorun dedi çıktı. Yarın bir arkadaşın telefonu ile deneyeceğim. Hele bir o 5GHz'yi görmesin Vodafone'ye musallat olcam.
Fakat modem kaynaklı da olabilir. Modeminiz 5GHz destekliyor eminsiniz değil mi? 2.4GHz yanarken 5GHz'de aynı anda yanıyor mu modeminiz de?

Benimkinde öyle bir şey yok hocam 2.4 veya 5GHz için ışık.

Evet HG255s modem. Müşteri hizmetleri telefon kaynaklı sorun dedi çıktı. Yarın bir arkadaşın telefonu ile deneyeceğim. Hele bir o 5GHz'yi görmesin Vodafone'ye musallat olcam.

Benimkinde öyle bir şey yok hocam 2.4 veya 5GHz için ışık.
Modemden görünür kuldığınıza eminmisiniz. Birde bazen sıkıntılar oluyor bende Redmi Note 8 Pro var bağlayana kadar canım çıktı.

Modemden görünür kuldığınıza eminmisiniz. Birde bazen sıkıntılar oluyor bende Redmi Note 8 Pro var bağlayana kadar canım çıktı.
Screenshot_20210227_231850_com.android.chrome.jpg

Ben bir sıkıntı görmiyorum hocam. Sizin gözünize çarpan bir şey var mı?

Sıkıntı yok. Olması gereken bu zaten. Teknik servise götürmenizi tavsiye ederim.

Dediğim gibi hocam telefonu 2.elden aldım garantiside ya bitti ya da bir aydan az bir süre var. Yarın arkadaşın iPhone 7'si ile bir deneyeceğim. Olursa sıkıntı benim telefonda. Ona göre ya normal bir telefoncuya ya da garantisi varsa garantiye göndereceğim. Yok onda da olmaz ise bu sefer Vodafone'nin kaçacak yeri yok.
Ki garanti de çok uğraştırır olsa bile. Bilmiyorum ne yapacağım. 100Mbps fibernet var. Telefon 20-30Mbps'sini anca alıyor.
Sıkıntı yok. Olması gereken bu zaten. Teknik servise götürmenizi tavsiye ederim.

Hocam sorunun nedenini buldum. Ya şimdi söveceğim ban yiyeceğim. Adamlar P20 Lite'ın bir serisine Wi-Fi 5 koymamışlar. Bende ala ala o seriyi almışım. ☹️Benim ki LX2 olan.

5Ghz.png

Yine arkadaşın iPhone 7'si ile denedim. O 100Mbps'yi aldı. Çıldırıyorum şu an ya. Nasıl bir saçmalıktır belli bir seride Wi-Fi 5 olmaması.

Son düzenleme:
Hocam sizin cihaz Pakistan ROM olan cihaz olabilir. Sizde NFC var mı?

Bir araştırın Avrupa ROM kurmayı deneyin ama önce iyi araştırın. IMEI falan orijinal mi bazı cihazlar sonradan IMEI atılmışsa ROM attıktan sonra IMEI siliniyor.

Hocam sizin cihaz Pakistan ROM olan cihaz olabilir. Sizde NFC var mı?

Bir araştırın Avrupa ROM kurmayı deneyin ama önce iyi araştırın. IMEI falan orijinal mi bazı cihazlar sonradan IMEI atılmışsa ROM attıktan sonra IMEI siliniyor.

Hocam dediğinizden hiçbir şey anlamadım.😃 Dediğim gibi o fotoğrafta ki LX2 olan benim teledon. Ve bu Wi-Fi 5 bir donanım değil mi yazılımsal olarak değişiklik yaparak nasıl 5GHz kullanabilirim ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı