Huawei P20 Lite alınır mı?

tugaycevikx

Hectopat
Huawei P20 Lite ya da Huawei Mate 10 Lite almayı düşünüyorum, hangisi daha iyidir? 1500-2000TL bandında daha iyi bir telefon var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz güzel fakat çok uçuk fiyatlara satılıyor. O fiyat aralığında çok daha iyi seçenekler mevcut.

TR yada İthalatçı garantisi sizin için fark eder mi?

Cihaz güzel fakat çok uçuk fiyatlara satılıyor. O fiyat aralığında çok daha iyi seçenekler mevcut.

TR yada İthalatçı garantisi sizin için fark eder mi?
Telefonu taksit ile alacağız fakat kredi kartı yok. O yüzden Türk telekom'dan alacağım o yüzden fazla seçeneğim yok. Huawei P20 Lite ya da Huawei Mate 10 Lite almayı düşünüyorum.

Eğer oradaki bütçenize uygun cihazları söylerseniz aralarından en mantıklı seçeneği söyleyebiliriz. Türk telekom hangi cihazları satıyor ve fiyatı nedir bilmiyorum.

6S ve özellikle İphone 6'dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu saatten sonra alınacak modeller değil kesinlikle. Mate 10 Lite 1800 TL bandını geçmiyorsa alınabilir. P20 lite ile Mate 10 Lite donanım olarak aynı cihazlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı