Huawei P20 Lite çok fazla kasıyor

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, 4 yıl önce yani 2018 yılında Huawei P20 Lite cihazını aldım ama telefon son günlerde çok kasıyor ve aşırı ısınıyor. Edit yapacağım ama yapamıyorum. Uygulamalar, oyunlar ve YouTube bile kasıyor. 2 oyun ve 3 tane sosyal medya uygulaması var ama hâlâ çok kasıyor ve donuyor. Bu sorunu giderebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu senle ilgili bir şey değil artık arayüzlerin uygulamaların istedigi gereksinimler fazlalasıyor ve senin telefonun donanımı eski 4 5 yıllık oldugu icin yetmemeye baslıyor yakında WhatsApp bile kasabilir bende de kasıyordu

@baran_glados hızlı şarj alması pilin iyi olduğunu göstermez. 4 yıl aktif kullanılan bir telefonun bataryası pilin doğası gereği eski performansını veremez.

Yine de pil değişiminden önce yedeklerinizi alıp sıfırdan kurulum yapın, gereksiz uygulamaları kaldırın, belki rahatlama olur.

@baran_glados hızlı şarj alması pilin iyi olduğunu göstermez. 4 yıl aktif kullanılan bir telefonun bataryası pilin doğası gereği eski performansını veremez.

Yine de pil değişiminden önce yedeklerinizi alıp sıfırdan kurulum yapın, gereksiz uygulamaları kaldırın, belki rahatlama olur.
Telefonun donanımı kötü, ROM atarak kurtulur musun bu durumlardan bilemem ama telefonu yenilen şart. :)
ben aslında harmony os bekliyorum belki gelir ve yavaşlaması gider diye

Yeni konular

Geri
Yukarı