Huawei P20 Lite root atmak mantıklı mı?

Arkadaşın güzel bir noktaya dokunmuş. Genelde daha fazla şeye erişmek veya bazı apk uygulamaları çalıştırmak için atılır. Yine de argo bir biçimde söylenmek gerekirse adam gibi kullan. Telefonu bozarsın çünkü....
telefonum android 8de kaldı ve güncelleme alamıyorum ve play protect sertifikası yok bunu için netflix i falan da indiremiyorum, wifi kırmak cart curt için değil yani
İlk olarak root atmanız imkansız derece zor huawie Bootloader kilit kodlarını artık vermiyor 2018 yılında kodları vermeyi kesti. Parayla ya da paralı programlar ile kırabilen var ama ben 1 hafta araştırmamın sonucunda hiçbir düzgün program yok ondan parayla almaktan başka çareniz yok eğer atmakta kararlıysanız.
telefonum android 8de kaldı ve güncelleme alamıyorum ve netflix i indiremiyorum bunun ile ilgili bir konu sahibiyseniz benimle paylaşırmısınız?

Telefonum Android 8'de kaldı ve güncelleme alamıyorum ve play protect sertifikası yok bunu için Netflix'i falan da indiremiyorum, Wi-Fi kırmak cart curt için değil yani.

Telefonum Android 8'de kaldı ve güncelleme alamıyorum ve Netflix'i indiremiyorum bunun ile ilgili bir konu sahibiyseniz benimle paylaşır mısınız?

Telefonun garantisi devam ediyor mu? Bahsettiğiniz hatayı tam olarak anlamadım. Android 8.0'da Netflix indiriliyor.

telefonum android 8de kaldı ve güncelleme alamıyorum ve play protect sertifikası yok bunu için netflix i falan da indiremiyorum, wifi kırmak cart curt için değil yani

telefonum android 8de kaldı ve güncelleme alamıyorum ve netflix i indiremiyorum bunun ile ilgili bir konu sahibiyseniz benimle paylaşırmısınız?

Apk olarak güvenilir bir siteden netflix indirmeyi deneyin.

Kaspersky firmasının Root ile alakalı yazmış olduğu makaleyi okumanı tavsiye ederim.
Bu yazıdan sonra root atmak istersen elbette atabilirsin.

Netflix uygulamasını güvenilir siteden indirip önlem olarak Malwarebytes programının paket yükleyici özelliği ile kontrol edip açarsan sorun olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı