Huawei P20 PRO Home button arızası

izmir505

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yarım saat olmadı. Telefon yolda giderken elimden düştü, ekrana gelecek şekilde ekran sağlam fakat Home button çalışmıyor. Bu garantiye girer mi, ikincisi ücreti ne kadar olur, üçüncüsü İzmirde nerede bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmir'de iki tane yetkili servis var.

Aldığı darbeden dolayı muhtemelen garantiye girmez. Düşürdüğünü söylemezsen belki bir ihtimal yapılır.

İzmir'de iki tane yetkili servis var.

Aldığı darbeden dolayı muhtemelen garantiye girmez. Düşürdüğünü söylemezsen belki bir ihtimal yapılır.
Ne diyim hocam hafif çizik var üstünde belli oluyor olmuyor gibi

Dün konuyu okuduktan sonra bir araştırma yaptım ve çok şaşırdım , xiaomi maliyetten kaçmak adına bir çok cihaz kutusuna cihazın desteklediğinden daha düşük kapasiteli adaptör koymuş bu redmi note7 de cihaz 18W desteklerken 10W olarak geliyor.

Yine Apple iphone X ve XS de 15W desteklerken kutudan 5W çıkıyor ve ilk defa samsung note 10 ile hızlı şarj adaptörü kutudan değilde ayrı olarak satılıyor.

Bunlar tamam okey maliyet için yapılıyor ama bir cihazın kendisi ile %100 uyumlu olan adaptör kablo vb. şeyler kutudan çıkmalı ayrı satılmamalı , sanırım bir oneplus ve huawei kaldı olması gerektiği gibi kutulama yapan birde oppo.

Dün konuyu okuduktan sonra bir araştırma yaptım ve çok şaşırdım , xiaomi maliyetten kaçmak adına bir çok cihaz kutusuna cihazın desteklediğinden daha düşük kapasiteli adaptör koymuş bu redmi note7 de cihaz 18W desteklerken 10W olarak geliyor.

Yine Apple iphone X ve XS de 15W desteklerken kutudan 5W çıkıyor ve ilk defa samsung note 10 ile hızlı şarj adaptörü kutudan değilde ayrı olarak satılıyor.

Bunlar tamam okey maliyet için yapılıyor ama bir cihazın kendisi ile %100 uyumlu olan adaptör kablo vb. şeyler kutudan çıkmalı ayrı satılmamalı , sanırım bir oneplus ve huawei kaldı olması gerektiği gibi kutulama yapan birde oppo.
Huaweide kılıfla koruyucu cam bile geliyor hazır halde kulaklık dönüştürücü kablosuda geliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı